Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: robot

Sztuczna inteligencja wykryje Covid-19 na podstawie zdjęć rentgenowskich i tomografii, roboty zaś zniszczą wirusa, zastąpią pielęgniarkę, a nawet lekarza.>
Po chirurgach i urologach przyszedł czas na ginekologów. To kolejni lekarze, którzy przeprowadzili operacje przy użyciu robota da Vinci.>
W roku 1979 swoją premierę miało anime "Mobile Suit Gundam", w którym główny bohater pilotuje tytułowego robota – Gundama. Pomimo niepewnych początków serii, 40 lat później jej „maskotka” pozostaje rozpoznawalna, a Japończycy budują jej ruszający się posąg – w pełnej, 18-metrowej skali. >
Autonomiczny robot dezynfekuje platformy St Pancras International, czyli jedną z głównych londyńskich stacji kolejowych. >
Red. Wróżyńska ("GW") przeprowadziła wywiad z artystą Pawłem Żukowskim. – Nie jestem żadną ideologią. Ta naklejka uderza we mnie bezpośrednio. To ja będę się bał iść do sklepu po papierosy – mówił jej rozmówca. Pojawił się również temat robota LGBT-R, którego praw (!) nie uszanowano.>
Rządowa telewizja "Rossija24" przedstawiła widzom robota Borysa jako najnowocześniejsze na świecie tego typu urządzenie. - Znam matematykę dobrze, ale chcę się nauczyć rysować - mówił robot. Okazało się, że ten technologiczny cud, to tak naprawdę przebrany za robota człowiek. Strój oferuje jedna z firm za ok. 3,8 tys. dolarów. >
Podczas dorocznego forum „ProjeKTOrija" w Jarosławlu rosyjscy organizatorzy zaprezentowali robota „Borysa". Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że robot okazał się ... mężczyzną. >
Sophia, najsłynniejszy humanoidalny robot na świecie, przyjedzie do Krakowa na debatę o robotyce i sztucznej inteligencji Impact 2018 – informuje „Gazeta Krakowska”.>
W Chinach firma iFlytek stworzyła robota, którego nazwano Xiaoyi. Urządzenie „uzbrojone” w sztuczną inteligencję, podeszło do państwowych egzaminów na licencję medyczną. Robot zdał egzamin!>
Sophie to pierwszy w historii robot, który otrzymał obywatelstwo. >
W mieście Perm w Rosji naukowcy chcą stworzyć autonomicznego robota, który będzie mógł poruszać się samodzielnie bez kontroli człowieka. W budynku ktoś zapomniał zamknąć drzwi i jeden z takich robotów wyjechał na ulicę miasta, wprawiając przechodniów i kierowców w osłupienie. >
Najnowsze