Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Robert Biedroń

Lewica złożyła w czwartek w Sejmie projekt ustawy o świeckości państwa zakładający m.in. likwidację Funduszu Kościelnego i wyprowadzenie lekcji religii ze szkół. Przyjmując Konstytucję RP umówiliśmy się na autonomię państwa i Kościoła - podkreślił kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.>
Został niespełna tydzień do wyborów prezydenckich. Na ostatniej prostej kampanii na opozycji wrze! Kandydat Lewicy – Robert Biedroń w mocnych słowach skomentował działania swojego konkurenta – kandydata KO, Rafała Trzaskowskiego. >
Pan poseł Robert Biedroń mówi o odwadze. Panie pośle, przecież to pan mnie prosił kilka dni temu o spotkanie. Wzywał mnie pan, żebym zaprosił pana do Pałacu Prezydenckiego przez media. Zaprosiłem pana, a pan nie przyszedł. Troszkę powag i odwagi – mówił prezydent Andrzej Duda w kierunku Roberta Biedronia podczas dzisiejszej debaty prezydenckiej. >
Dzisiaj, przez politykę PiS i Andrzeja Dudy, na arenie międzynarodowej jesteśmy osamotnieni – powiedział podczas debaty prezydenckiej w TVP Robert Biedroń. >
Prezydent zaprosił na środę na 11.30 do Pałacu Prezydenckiego Roberta Biedronia z matką Heleną Biedroń oraz aktywistę LGBT, „Barta” Staszewskiego, z którym Andrzej Duda rozmawiał podczas wiecu w Lublinie. >
40 proc. badanych deklaruje chęć głosowania na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę; kandydat KO Rafał Trzaskowski cieszy się poparciem 29 proc. respondentów - wynika z sondażu pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl. Deklarowana frekwencja wynosi rekordowe 70 proc.>
Politycy SLD, Lewicy Razem, Wiosny i PPS w rozmowie z PAP potwierdzają, że w wyborach prezydenckich nie będzie zmiany kandydata na prezydenta, którym pozostanie Robert Biedroń. "Nie ma co filozofować. Nie będziemy robić prawyborów" - przekonują. >
Jestem gotów walczyć do końca, patrząc Jarosławowi Kaczyńskiemu w oczy, mówiąc, że jego Polska, to Polska pogardy, a moja Polska, to Polska godności - podkreślił w czwartek kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.>
Gośćmi Marleny Nowakowskiej w programie „Wolne Głosy” na antenie Telewizji Republika byli: Jan Strzeżek – wicerzecznik Porozumienia, Norbert Kaczmarczyk – poseł Solidarnej Polski oraz Arkadiusz Iwaniak – poseł Lewicy.>
Jeszcze 16 marca kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń apelował o przełożenie wyborów. Kiedy Jarosław Kaczyński z Jarosławem Gowinem doszli do Porozumienia i poinformowali, że 10 maja wybory się nie odbędą, europoseł zmienia zdanie. >
Opozycyjni kandydaci w tegorocznych wyborach prezydenckich zajadle atakowali ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę. >
– Jak widzę złe rzeczy, które robi Sasin, Kaczyński i Duda, to tym bardziej mam siłę, żeby walczyć. Trzeba nawrzucać Kaczyńskiemu do skrzynki, zamierzam to zrobić – stwierdził kandydat Lewicy na prezydenta w TVN 24.>
Pisarka (choć w ostatnim czasie głównie internetowa hejterka) Maria Nurowska bardzo zawiodła się na Robercie Biedroniu oraz całej Lewicy. Do tego stopnia się zawiodła, że chciałaby ukarać lidera Wiosny. W jaki sposób?>
– Kiedy miliony Polek i Polaków martwią się o swoje bezpieczeństwo, szalony Kaczyński rozpoczyna po raz kolejny piekło kobiet, które jest w stanie poświęcić na ołtarzu biskupom – stwierdził Robert Biedroń podczas konferencji prasowej.>
Z najnowszego sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl, wynika że w najbliższych wyborach prezydenckich Andrzej Duda ma największe szanse na wygraną i umacnia się na pozycji lidera. Spory spadek odnotowała natomiast Małgorzata Kidawa-Błońska.>
Kandydat na prezydenta Robert Biedroń wraz z posłankami Lewicy zaprezentował w sobotę w Warszawie projekt liberalizujący przepisy dotyczące przerywania ciąży do 12 tygodnia. Biedroń zadeklarował, że taką ustawę jako prezydent podpisze. >
– Niech się pan wycofa z tego wyścigu prezydenckiego – zaapelował do ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy kandydat Lewicy w majowych wyborach prezydenckich, Robert Biedroń. >
"Smutna wiadomość tej kampanii. Przemek Staroń, mój doradca został wyrzucony ze znajomych przez Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka" – ogłosił na Facebooku Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta. >
Redaktor Katarzyna Gójska zadała niewygodne pytanie kandydatowi Lewicy na prezydenta, Robertowi Biedroniowi. Na antenie radiowej Jedynki lider Wiosny musiał tłumaczyć się z działalności swojego "wybitnego doradcy", Stanisława Cioska w latach 60. Mowa o wydarzeniach Marca'68. Już za niecały tydzień będziemy obchodzić 52. rocznicę antysemickiej nagonki komunistycznych władz. >
– W Polsce będzie w końcu zielono i ekologicznie – zapowiedział w niedzielę w Warszawie kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń. Przekonywał także, że jedną z najważniejszych kwestii jaką podejmie, jeśli zostanie wybrany na prezydenta, będzie walka z pogardą.>
Najnowsze