Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: republika po południu

Gościem dzisiejszego programu był wiceminister klimatu i środowiska Edward Siarka.>
Gośćmi dzisiejszego programu byli wiceminister obrony Wojciech Sukrkiewicz, Artur Łącki z PO oraz Mieczysław Kasprzek z PSL.>
W programie jak zwykle ciekawi goście, gorące tematy i burzliwe dyskusje.>
Gościem popołudniowego pasma w TV Republika był Michał Wojnarowicz z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. >
Gośćmi programu byli: Jacek Prusinowski oraz Krzysztof Świątek. Zapraszamy do zapoznania się z całością materiału. >
Gośćmi Adriana Stankowskiego w programie „Republika po południu” byli Mirosław Suchoń z Polski 2050 oraz dr Hab. Lech Jaworski z Porozumienia. Tematami programu były m.in. problemy Platformy Obywatelskiej oraz szczyt w Bukareszcie. >
W programie ciekawi goście, gorące tematy i burzliwe dyskusje.>
Gościem dzisiejszego programu był Krzysztof Golubiewski.>
Gośćmi dzisiejszego programu byli Bogusław Wontor z Nowej Lewicy, Marcin Gwóźdź z PiS oraz Jarosław Urbaniak z PO.>
W programie ciekawi goście, gorące dyskusje i najważniejsze tematy dnia.>
Zachęcamy Państwa do obejrzenia popołudniowego pasma programów „Republiki po południu”.>
- To jest sukces Polski, nie Prawa i Sprawiedliwości – tak senator PiS Krzysztof Mróz skomentował wtorkową decyzję Sejmu o przyjęciu ustawy ws. europejskiego Funduszu Odbudowy. „Nikt nikogo nie ograł” - podkreślił senator, który był gościem Ilony Januszewskiej w programie „Republika po południu”.>
Gościem programu był prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gośćmi programu byli: prof. Włodzimierz Bernacki (PiS), Artur Łącki (PO), Wojciech Konieczny (Nowa Lewica). Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Zapraszamy na popołudniowe pasmo programowe w TV Republika. >
Gośćmi programu byli prof. Wiesław Wysocki oraz prof. Janusz Odziemkowski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gościem dzisiejszego programu była Agnieszka Ścigaj.>
W dzisiejszym programie o stanowisku opozycji w sprawie Funduszu Odbudowy.>
Ciekawe komentarze i gorące dyskusje tylko na naszej antenie. Zaczynamy o 16:00! >
Gośćmi na antenie TV Republika byli Jacek Włosowicz, Magdalena Sroka oraz Przemysław Koperski. Temat pierwszej części rozmowy dotyczył Krajowego Funduszu Odbudowy. >
Najnowsze