Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Q&A

We wtorek odbędzie się w mediach społecznościowych sesja pytań i odpowiedzi z prezydentem Andrzejem Dudą, ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim i szefem KPRM, pełnomocnikiem rządu ds. szczepień Michałem Dworczykiem - poinformowała Kancelaria Prezydenta. >
Podczas Q&A z internautami prezydent Andrzej Duda był pytany o kwestię finansowania psychiatrii dziecięcej. – Wykonałem od razu telefon do premiera, rozmawiałem z premierem, pytałem go o tę kwestię – podkreśliła głowa państwa. >
Dziś o godzinie 19:30 odbyła się sesja pytań i odpowiedzi na żywo z premierem Mateuszem Morawieckim. Do tej godziny można było zadawać pytania pod postem na oficjalnej stronie Szefa Rządu.>
Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Facebooku premier Mateusz Morawiecki odniósł się do polityki Kremla. Jak stwierdził: – Robienie interesów z takim krajem [Rosją - red.] (...) to błąd ogromnego kalibru. To zbrodnia, którą w ten sposób wyrządza się narodom białoruskiemu i ukraińskiemu, ale też destabilizuje tę część Europy, a więc wschodnią flankę NATO.>
W piątek , podczas kolejnej już sesji sesji pytań i odpowiedzi (Q&A), Andrzej Duda odniósł się do kwestii nierównych szans zawodowych kobiet. –Uważam, że jest świństwem, żeby nie powiedzieć mocniej, jeżeli kobieta wykonując podobną pracę i w podobnym zakresie zarabia mniej niż mężczyzna. Jest to nieuczciwe i niesprawiedliwe, i ludzie, którzy tak robią i doprowadzają do takiej sytuacji, to po prostu dranie – powiedział prezydent Duda.>
– Ktoś, kto doprowadził do tej sytuacji, niewątpliwie zrobił panu Kazikowi wielki prezent- w taki sposób prezydent Andrzej Duda odniósł się do zamieszania wokół Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia i piosenki Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój”. >
Prezydent Andrzej Duda na piątkowej sesji "Q&A" z użytkownikami Facebooka otrzymał dość ciekawe pytanie. Internauta zapytał Dudę, czy poratowałby "szlugiem" jednego z kontrkandydatów w wyborach prezydenckich, Stanisława Żółtka.>
Prezydent Andrzej Duda jak co tydzień spotkał się z użytkownikami Facebooka na piątkowej sesji pytań i odpowiedzi (Q&A). Odniósł się między innymi do środowej debaty prezydenckiej organizowanej przez Telewizję Polską. >
Andrzej Duda już po raz kolejny odbył sesję pytań i odpowiedzi (Q&A). Prezydent mówił m.in. o tym, że wypłaty świadczenia 500+ nie są zagrożone. Poinformował także o podpisaniu ustawy: o tzw. tarczy antykryzysowej oraz funduszowej.>
Najnowsze