Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: popiela

Tomasz Grodzki wytoczył proces prof. Agnieszce Popieli - informuje TVP Info. To właśnie ona jako pierwsza zarzuciła marszałkowi Senatu, że miał brać łapówki w zamian za leczenie pacjentów, gdy jeszcze pracował jaki lekarz.>
"Nie wycofałam się jak sugerują niektóre media i blogerzy. Złożyłam zeznania do służb państwowych. Teraz zajmuję się moją pracą, bo to jest moje zadanie" - poinformowała na Twitterze prof. Agnieszka Popiela, której wypowiedź dotycząca marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, rozpoczęła całą sprawę. >
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki w 2016 r. kontaktował się z prof. Agnieszką Popielą w sprawie wpłaty „na fundację” – podało wczoraj Radio Szczecin. Według rozgłośni z korespondencji, do której dotarli dziennikarze, wynika, że Grodzki przyjął wpłatę, gdy matka Popieli walczyła z chorobą nowotworową. >
Prof. Popiela (wykładowca w Katedrze Botaniki i Ochrony Przyrody Uniwersytetu Szczecińskiego) napisała we wtorek w mediach społecznościowych, że kiedy jej mama umierała, Tomasz Grodzki domagał się 500 dolarów za przeprowadzenie operacji. >
Najnowsze