Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Polska na dzień dobry

W programie ciekawi goście, ożywione dyskusje i gorące tematy.>
Gościem dzisiejszego programu była Monika Szarejko.>
Gościem programu był prof. Tomasz Panfil. Zapraszamy do zapoznania się z całością materiału. >
Najnowsze doniesienia prasowe.>
Gościem programu był wiceminister edukacji prof. Włodzimierz Bernacki. >
A w programie jak zwykle ciekawi goście, burzliwe dyskusje i gorące tematy.>
Gościem TV Republika był Adam Laskowski, członek zarządu PKP Intercity S.A. >
Gościem porannego pasma programów na antenie TV Republika był Maciej Chudkiewicz, dziennikarz i publicysta TVP.>
Gościem programu „Polska na dzień dobry" był Mariusz Marszałkowski (biznesalert.pl). Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo. >
Gościem programu „Polska na dzień dobry" był Zbigniew Kuźmiuk (europoseł Prawo i Sprawiedliwość). Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo. >
Gościem programu był Zbigniew Gryglas. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo. >
Gościem programu był Prof. Wojciech Falkowski. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Zapraszamy na poranne programy w TV Republika. Stratujemy już o 7:50!>
Zapraszamy na poranne programy w TV Republika. Stratujemy już o 9:06. >
Gośćmi programu byli: Jakub Zgierski i Krzysztof Karoń. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gościem programu był Prof. Henryk Skarżyński. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. >
Gościem był Krzysztof Noworyta. Tematem programu była 100. rocznica III Powstania Śląskiego. >
W programie ciekawi goście, gorące dyskusje i palące tematy.>
Gościem programu „Polska na dzień dobry” był ekonomista dr Marcin Liberadzki z SGH. >
Najnowsze