Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Paweł Kukiz

Manifestację w Warszawie 18 kwietnia oraz planowaną na późniejszy termin blokadę torów kolejowych lub blokadę granic zapowiedział w niedzielę szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych Sławomir Izdebski. >
Prezydent Bronisław Komorowski może liczyć na 46 procentowe poparcie. Z kolei oddanie głosu na kandydata PiS Andrzeja Dudę zadeklarowało 27 proc.ankietowanych – wynika z najnowszego sondażu Millward Brown dla TVN24.>
– Powinniśmy skończyć z rolą frajera w grze mocarstw. Frajera, który jest rozgrywany przez inne państwa. Jesteśmy traktowani jak Głupi Jasio – mówił w programie „Republika na żywo” muzyk i działacz społeczny Paweł Kukiz. >
Muzyk zapowiedział swój start w wyborach prezydenckich w zeszłym tygodniu. Teraz na swoim profilu w serwisie Facebook ogłasza, że w związku z kampania wyborczą jest zastraszany, a jego kariera muzyczna jest zagrożona.>
Jak poinformował muzyk na swoim profilu "Kukiz na prezydenta" w serwisie Facebook, właśnie rejestruje swój komitet wyborczy. Kukiz zapowiedział swój start w wyborach prezydenckich 7 lutego.>
– Serce mi bije strasznie mocno. Emocję są wielkie. To nie jest zabawa, pomysł rockandrollowca. To poważna decyzja i zwieńczenie walki o przywrócenie państwa obywatelom – powiedział na konferencji prasowej Paweł Kukiz. Muzyk zapowiedział, że wystartuje w zbliżających się wyborach prezydenckich.>
Paweł Kukiz zwrócił się z apelem do samorządowców, aby w tym szczególnym momencie udzielili swojego poparcia strajkującym górnikom. "Proszę Was!!! Nie bądźcie obojętni! Jeśli dziś rozwalą kopalnie, to jutro zrobią z nami wszystkimi to, co im się żywnie podoba. W całej Polsce. Chodźmy razem. Choć "istnieje tylko teoretycznie" to Jeszcze Nie Zginęła!" - nawołuje muzyk.>
– Gdzie Pan był, Panie Prezydencie, jak Pańscy partyjni (niegdyś, bo teraz Pan jest przecież bezpartyjny) koledzy wrzucali na stanowiska prezesowskie w spółkach węglowych swoich kumpli? I namnożyli tych prezesur jak Kwaśniewski z Tuskiem generałów... Z kolosalnymi honorariami, odprawami i limuzynami niewiele różniącymi się (w sensie wartości) od tego Pańskiego dziś Cadillaca? – napisał na swoim facebooku Paweł Kukiz>
– Ja pomagałem i będę pomagać ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Ale nie bandytom. NEVER. Precz z UPA i OUN-em! – pisze na swoim profilu facebookowym Paweł Kukiz. W ten sposób muzyk odnosi się do manifestacji ku czci jednego z największych katów narodu polskiego Stepana Bandery, jakie miały miejsce na Ukrainie.>
– Ludzie często mnie pytają, dlaczego wchodzę do polityki. Ja nie wchodzę do polityki. Wchodzę do szamba, którego nikt nie chce odetkać. Nikt nie chce tego zrobić, żeby te wszystkie pomyje spłynęły – mówił na antenie TV Republika Paweł Kukiz, który w wyborach samorządowych zdobył mandat do sejmiku Dolnego Śląska.>
Najnowsze