Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Paulina Młynarska

Paulina Młynarska poinformowała w mediach społecznościowych, że portal Onet zakończył z nią współpracę. "To był dla mnie zaszczyt, że poświęcali mi Państwo swój czas" – pisze dziennikarka.>
Paulina Młynarska to się chyba z powołaniem pomyliła. Zamiast marnować swój talent w dziennikarstwie, powinna na dobre zająć się psychologią i psychoanalizą. I zatrudnić się w Białym Domu. Jako... osobisty coach Melanii Trump - pisze Małgorzata Terlikowska.>
Paulina Młynarska, zdeklarowana przeciwniczka partii rządzącej, feministka, a także uczestniczka marszu KOD zmieniła chyba zdanie na temat popieranych przez nią wcześniej "opozycjonistów". W dzisiejszym wpisie na Facebooku Młynarska ostro skomentowała zarówno sylwestrowy wyjazd Ryszarda Petru, jak i faktury Mateusza Kijowskiego. "Załosne pętaki" - to jedne z określeń, które padają we wpisie. >
Paulina Młynarska uważa, że każda kobieta jest radykalną feministką i każda feministka, powoduje, że mężczyźnie staje. Tak, to mądrości pani celebrytki, osoby która słynie jedynie z tego, że ma na nazwisko Młynarska, jest siostrą Młynarskiej od Januszów, i ... no i już koniec.>
– Wystąpienie Tomasza Lenza jest sygnałem, że liderzy opozycji nie chcieli bezpośrednio angażować się w sprawę odwołania marszałka Kuchcińskiego – powiedział Marek Król, gość studia Telewizji Republika. Publicysta odniósł się także do niedawnego kongresu sędziów, który odbył się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.>
Hejt na św. Matkę Teresę z Kalkuty nie ustaje. Wczoraj Paulina Młynarska nazwała świętą "prawdziwą psychopatką". Dziś Tomasz Terlikowski w krótkich słowach wyjaśnia, kim naprawdę jest św. Matka Teresa z Kalkuty.>
Dzisiaj papież Franciszek ogłosił Matkę Teresę z Kalkuty świętą. Wydarzenie komentowane jest przez cały świat. W Polsce odezwały się w tej materii autorytetu z KOD-u, m.in. siostra dziennikarki Agaty Młynarskiej, Paulina. Jej wpis na Facebooku zszokował - przesiąknięty nienawiścią, pełen pogardy dla ludzi i prymitywnej chęci przypomnienia o sobie. >
Najnowsze