Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Patryk Jaki

Lewica blokuje nam w PE projekcje filmu "Nieplanowane". Tak wygląda wolność słowa w Europie – poinformował na Twitterze Patryk Jaki.>
Patryk Jaki poinformował na Twitterze, że pozwał Facebooka. Polityk zarzuca, że portal nie reagował na fotomontaże z jego wizerunkiem. Konkretnie wytknął wpis ze zdjęciem, na którym dodano psa oraz podpis "Ja i mój rablador".>
Parlament Europejski przyjął w czwartek rezolucję krytykującą Polskę za obywatelski projekt ustawy dotyczący edukacji seksualnej.>
Patryk Jaki stanął w obronie Beaty Szydło. W ostatnim czasie opozycyjne media grzmiały na temat przyczyn urlopu syna byłej premier, ks. Tymoteusza Szydło. Doniesienia te okazały się zwykłym fake newsem! Głos zabrał Patryk Jaki, europoseł PiS.>
Patryk Jaki przytoczył dzisiaj na Twitterze wygrane procesy sądowe, które zostały mu wytoczone w związku z kampanią w 2018 roku. Zapowiedział także pozwanie hejterskiego portalu SokzBuraka. Patryk Jaki i Magdalena Ogórek będąc obiektami ataków hejtera z warszawskiego ratusza zapowiedzieli, że nie pozostawią tego bez odzewu i wytoczą proces cywilny. >
Decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie „Gazeta Wyborcza” jest zobowiązana sprostować kłamstwo o tym, jakoby Rejestr Pedofilów miał "ukrywać księży". Europoseł PiS Patryk Jaki ocenił, że „Cała ta akcja (…), była od początku absurdalna”.>
Europosłowie PiS Patryk Jaki i Beata Kempa zorganizowali we wtorek w PE w Brukseli projekcję filmów o Janie Pawle II i ojcu Maksymilianie Marii Kolbe. "Tylko powiedz wszystkim - o bohaterach polskiego kościoła" - można było przeczytać na plakatach. Hasło to nawiązuje do głośnego filmu braci Sekielskich na temat pedofilii w kościele "Tylko nie mów nikomu". Projekcję tego drugiego obrazu również we wtorek w Parlamencie Europejskim zorganizował lider Wiosny Robert Biedroń.>
Nieprawdziwe są informacje podane przez red. Szumskiego, w art. „Patryk Jaki rozpoczął grę, której prezes PiS nie lubi”, opublikowanym w portalu www.polityka.pl - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów przez Solidarną Polskę.>
Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Bartosz Wieliński postanowił podzielić się z internautami zawartością swojej biblioteczki. Znalazł tam książkę o prawie i wymiarze sprawiedliwości w III Rzeszy, po czym sprowokował do dyskusji Patryka Jakiego porównując... obecne sądownictwo w Polsce do dyktatur z lat 30. XX wieku.>
Dzisiaj w Parlamencie Europejskim podczas posiedzenia komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (LIBE) miała miejsce wymiana poglądów z Fransem Timmermansem, dotychczasowym pierwszym wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej, na temat umacniania praworządności w UE i planu działania Unii w tym zakresie. W dyskusji udział wzięli m.in. europosłowie EKR: Jadwiga Wiśniewska, Patryk Jaki oraz Beata Kempa. >
Jakoś tak się dziwnie składa, że jak oglądam państwa stację, to w państwa stacji jest od rana do wieczora tylko atak na jedną stronę, porównywanie do systemów totalitarnych, Ziobro zły, Ziobro do dymisji – mówił przyszły europoseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki, będąc gościem Anity Werner w programie „Fakty po Faktach” w TVN24. Polityk chciał powiedzieć więcej, jednak…>
Wobec mojej Ojczyzny toczy się upokarzająca procedura z art. 7 dotyczącą praworządności. Ktoś uznał, że praworządne są sądy, które wydawały nieruchomości na 150-letnie osoby. A niepraworządne są zmiany, które przywracają ludziom wpływ na wymiar sprawiedliwości – mówił europoseł Patryk Jaki podczas debaty w PE.>
– Czy zamierza pani zakończyć żenujące polityczne działania wobec Polski z art. 7?  – pytał europoseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki. Pytanie padło podczas dyskusji nad wyborem Ursuli von der Leyen na przewodniczącą Komisji Europejskiej.>
Czas na kolejną refleksję Marcina Mellera. Napisał na Facebooku, że jego znajomy z dawnych lat jest od 2015 "jedną z twarzy propagandy "dobrej zmiany"”. "Po wielokroć obiecywałem sobie, że jak go spotkam, nie podam mu ręki. Nadziałem się na niego w Ikei. I co? Podałem rękę. Spytałem co słychać. Jak dzieci? Byłem na siebie zły" - pisze.>
Ponad godzina została do zamknięcia lokali wyborczych. PKW poinformowała, że frekwencja na godzinę 17.00 wyniosła 32,51 procent. Politycy zapewne mają ogląd sytuacji na bieżąco. Małym przeciekiem postanowił pochwalić się wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.>
Pedofilia powinna być traktowana jako zbrodnia, bez kar w zawieszeniu – powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, który był gościem red. Piotra Goćka w "Sygnałach dnia" w Radiowej Jedynce.>
Komisja weryfikacyjna do spraw stołecznej reprywatyzacji stwierdziła nieważność decyzji w sprawie odszkodowania za nieruchomość przy ulicy Melsztyńskiej 6. Unieważniła też decyzję reprywatyzacyjną w sprawie nieruchomości przy ulicy Emilii Plater 12. >
277 tys. zł odszkodowań i zadośćuczynień przyznała dziś Komisja ds. reprywatyzacji nieruchomości warszawskich. Decyzje dotyczą dwunastu spraw, lokatorów nieruchomości przy ul. Hożej 25a, Poznańskiej 14, Jagiellońskiej 27 i Marszałkowskiej 43. Decyzję ogłosił przewodniczący komisji Patryk Jaki. >
Albo nam zależy na suwerennej Polsce i chcemy wybierać polityków, którzy może popełniają nawet błędy, ale nie mamy żadnych wątpliwości, żę służą Polsce, albo chcemy wybierać polityków, którzy maja właśnie takie konotacje. Dlatego chcę powiedzieć tak: Róża Thun stchórzyła, jak wezwałem ją do debaty w Krakowie, natomiast chcę ponowić to wezwanie - mówił Patryk Jaki na briefingu w Kielcach>
Najnowsze