Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Owsiak

– W mediach istnieje apologia WOŚP. Wywoływana jest presja moralna na obywateli w stylu: „jeżeli tego nie popierasz, jesteś gorszym obywatelem” – mówił w „Politycznym podsumowaniu dnia” redaktor naczelny portalu Rebelya.pl Piotr Pałka. – Uważam tę inicjatywę za szkodliwą – stwierdził z kolei Krzysztof Świątek z Tygodnika Solidarność, oceniając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. >
– Jeżeli opinia publiczna chce znać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących Jerzego Owsiaka, ktoś musi zadawać niewygodne pytania – stwierdził w programie „Republika na żywo” Michał Rachoń, który dziś został wyrzucony z konferencji szefa WOŚP. – Słyszałem groźby pod swoim adresem, dlatego też wezwałem policję – dodał dziennikarz Telewizji Republika. >
– Nikt nie ma prawa obrażać tych, którzy grają z nami – podkreśla Jerzy Owsiak w przededniu 23. Finału WOŚP. Zdenerwowany szef WOŚP wyrzucił z konferencji prasowej dziennikarza TV Republika. >
– Nie przyszłoby mi do głowy, że Owsiak będzie w stanie wykonać taki manewr w trudnym dla niego czasie – mówił „Wolnych głosach” Piotr Wielgucki. Bloger posługujący się pseudonimem Matka Kurka opisał kulisy powstania kolejnej firmy Jerzego Owsiaka o nazwie „Jasna Sprawa”. >
„Mrówka Cała” przez lata doiła WOŚP i „Złotego Melona” na ciężkie miliony złotych, teraz czas na „Jasną Sprawę” - pisze bloger Matka Kurka na blogu kontrowersje.net, opisując kolejną firmę Jerzego Owsiaka. >
– Sąd uznał zeznania Jerzego Owsiaka ws. spółki Złoty Melon za niewiarygodne – mówił na antenie Telewizji Republika Piotr Wielgucki, bloger „Matka Kurka”, który procesuje się z szefem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. >
– Jerzy Owsiak nie kradnie, ale oszukuje, szczególnie podatników – mówił na antenie Telewizji Republika bloger Matka Kurka, który wygrał proces z szefem Fundacji WOŚP.>
Sąd w Złotoryi uznał, że oceny oskarżonego, choć jednostronne, są dozwolone ze względu na wolność słowa. Dopuszczalne są również oceny niepochlebne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast bloger został skazany za użycie słów "hiena cmentarna" wobec Jerzego Owsiaka. >
W czasie Przystanku Woodstock doszło do tragicznego wypadku. 41-letni mężczyzna zmarł najprawdopodobniej na skutek przedawkowania alkoholu. Lubuska policja podaje, że do dziś, do godz. 7.00 odnotowano 148 przestępstw na terenie festiwalu. >
– Myślę, że Jezus Chrystus przyjąłby zaproszenie na Woodstock od Jurka Owsiaka – mówił Ks. Lemański na XX Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Według niego hierarchowie Kościoła są niechętni do tej imprezy, bo zazdroszczą, że „Owsiakowi udaje się to, co im się nie udaje od lat”.>
Były premier Jan Olszewski, założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak oraz wybitny polski chirurg naczyniowy prof. Mieczysław Szostek otrzymali tytuł honorowych obywateli Warszawy. >
Najnowsze