Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: nie świruj

- Akcja "Nie świruj, idź na wybory" jest brzydka i nieprzyzwoita - powiedział w Jedynce Adam Borowski, były opozycjonista i współproducent filmu "Legiony".>
– Do osób niepełnosprawnych powinniśmy odnosić się z należnym im szacunkiem i otaczać adekwatną do potrzeb opieką. Parodiowanie osób niepełnosprawnych w jakimkolwiek celu zasługuje na kategoryczne potępienie - oceniła prezes zarządu PFRON Marlena Maląg.>
„Rzecznik stanowczo sprzeciwia się konstruowaniu kampanii profrekwencyjnych w oparciu o stereotypy dotyczące grup narażonych na dyskryminację, w tym osób chorujących psychicznie” – czytamy w oświadczeniu Recznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara ws.  akcji „Nie świruj, idź na wybory”.>
Nie świruj – pod takim hasłem przybywa w sieci nagrań zachęcających do oddania głosu w najbliższych wyborach. Kpiny z zaburzeń psychicznych opublikowali w sieci m.in. Wojciech Pszoniak czy Andrzej Mleczko. Głos w sprawie zabrało Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.>
"Nie świruj, idź na wybory" to kolejna kontrowersyjna akcja z udziałem polityków i sympatyków Koalicji Obywatelskiej.- Najbardziej uderzyła mnie pogarda dla ludzi chorych - skomentował akcję Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych>
Nie świruj – pod takim hasłem przybywa w sieci nagrań zachęcających do oddania głosu w najbliższych wyborach. Nietrudno spostrzec, że w większości autorami są sympatycy ugrupowań opozycyjnych. Wojciech Pszoniak dołącza do trendu, kpiąc z zaburzeń psychicznych. Wcześniej praktyką „zasłynął” satyryk Andrzej Mleczko.>
Najnowsze