Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Mateusz Morawiecki

"Pani Zofia z Pinczyna bardzo mi zaimponowała! Odwaga i bezkompromisowość" - napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki o właścicielce małego sklepu w woj. pomorskim, która w walentynkowy wieczór samodzielnie odparła atak uzbrojonego napastnika. ">
Dziś, po ciężkiej chorobie zmarł wybitny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Paweł Królikowski. Miał 58 lat. Premier Mateusz Morawiecki wspomniał pięknie nieżyjącego aktora. >
W piątek o godz. 9.00 odbędzie się odprawa premiera Mateusza Morawieckiego z wojewodami w sprawie koronawirusa; będzie dotyczyła przeglądu procedur, kolejnych zaleceń - poinformował w czwartek w "Gościu wiadomości" w TVP szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. >
Chcemy ambitnego i sprawiedliwego partnerstwa z Wielką Brytanią - oświadczył na Twitterze główny negocjator UE ds. Brexitu Michel Barnier po czwartkowym spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim w Warszawie. >
Prezydentowi Andrzejowi Dudzie ufa 60 proc. badanych (spadek o 4 pkt proc.), nie ufa - 29 proc. (wzrost o 6 pkt). Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu ufa 55 proc. respondentów (spadek o 4 pkt), a nie ufa - 31 proc. (wzrost o 7 pkt) - wynika z lutowego sondażu CBOS.>
Bruno Le Maire podczas debaty o rajach podatkowych w Davos: "Po drugie, pragnę także zwrócić uwagę, że problem ten należy rozwiązać przede wszystkim na szczeblu krajowym. Chcę przy tym podkreślić osiągnięcia mojego kolegi, Pana Mateusza Morawieckiego, w Polsce, ponieważ wykazał się on wysoką sprawnością w poborze podatku VAT. Ma to kluczowe znaczenie.">
Premier Mateusz Morawiecki w ostrych słowach skomentował dzisiejszą publikację "Gazety Wyborczej" na temat żony ministra sprawiedliwości Patrycji Koteckiej.>
Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z konstytucją uchwały Sądu Najwyższego skutkującej podważaniem kompetencji niektórych sędziów do orzekania i kwestionowaniem skuteczności wyroków wydanych z ich udziałem.>
– To ogromny zaszczyt, że możemy razem pracować dla Śląska i województwa śląskiego. Najważniejsze to zbliżyć rząd i samorząd, różne perspektywy – powiedział premier Mateusz Morawiecki na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Województwa Śląskiego. >
Skazany na karę śmierci przez powieszenie, zachował godność, która zdumiała jego katów - napisał na Facebooku o generale Auguście Emilu Fieldorfie "Nilu" premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek, w 67. rocznicę śmierci dowódcy Kedywu AK. >
Podczas jednego z ostatnich widzeń przed śmiercią gen. Nil zwrócił się do swojej żony: "Pamiętaj, abyś nie prosiła ich o łaskę. Zabraniam tego!" Nie chciał prawa łaski która, która przynależy do przestępców, a on żadnego przestępstwa nie popełnił - pisze Mateusz Morawiecki, Premier RP na Facebooku.>
To był piękny weekend w polskim sporcie. Nasi koszykarze pokonali w Saragossie reprezentację Hiszpanii. Premier Mateusz Morawiecki, podobnie jak wielu Polaków, nie krył radości z sukcesu Biało-Czerwonych. >
– Nie możemy dać się podzielić między kraje skąpe i hojne, między euroentuzjastów i eurosceptyków. Wszyscy powinniśmy być eurorealistami chcącymi ambitnej Europy- napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. >
Harcerstwo w naszym kraju od swojego powstania zawsze było nośnikiem najważniejszych polskich wartości - napisał premier Mateusz Morawiecki na Facebooku, życząc wszystkim zaangażowanym w ten ruch, aby ich życie było "drogą budowy wspaniałej Rzeczypospolitej".>
– Ambitna Europa potrzebuje ambitnego budżetu. Nie da się zrobić więcej za mniej pieniędzy. W ślad za ambicją muszą iść pewne środki - powiedział w Brukseli premier Mateusz Morawiecki. >
Premier Mateusz Morawiecki na swoim profilu na Facebooku podsumował dzisiejsze negocjacje w sprawie unijnego budżetu na lata 2021-2027. >
– Nowe propozycje dotyczące budżetu UE są lepsze od wcześniejszych; z naszej perspektywy nie ma zgody na to, żeby jednocześnie dokonać rewolucji w strukturze budżetu UE i jego obniżenia - powiedział premier Mateusz Morawiecki na spotkaniu z dziennikarzami przed szczytem Unii Europejskiej. >
- Choć usłyszałem słowa podziękowania za 13 emeryturę czy za ostatnią waloryzację rent i emerytur to nie mam wątpliwości, że to realizacja obowiązku wobec naszych seniorów. To właśnie im należą się największe podziękowania za to, co dali nam wszystkim, za to, co dali całej Polsce! Jeszcze raz dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnych spotkań.- pisze Mateusz Morawiecki na Facebooku.>
– Chcemy Europy jako globalnego gracza – pisze w artykule dla wtorkowego wydania dziennika „Die Welt” premier RP Mateusz Morawiecki. Apeluje przy tym o stworzenie takiego wspólnego budżetu, który pomoże Unii stać się m.in. światowym liderem w dziedzinie nowych technologii.>
Najnowsze