Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Marsz Równości

Członkowie społeczności LGBT wielokrotnie podkreślali, że jednym z ich postulatów jest legalizacja związków partnerskich, by mogli odwiedzać swoich partnerów w szpitalach czy mieć jasność w kwestiach dziedziczenia. Tymczasem, na lubelskim marszu, można było spotkać transparent z napisem „Wielka promocja homoseksualizmu”.>
– Bardziej cenię sobie własne sumienie niż pracę na uniwersytecie, który mnie nie chce. Rozumiem, że jeśli uniwersytet mnie nie chce, to ja nie będę na nim pracował. Rozumiem, że to jest pewna informacja zwrotna za wszystko co zrobiłem dla uniwersytetu czy dla nauki - powiedział w TVP Info profesor Aleksander Nalaskowski. >
- Nikt mi nie powie, że normalne jest, gdy mężczyzna idzie z biustonoszem na głowie i udaje zakonnicę, że normalne jest niesienie waginy na patyku. Jesteśmy do tego zmuszani, to dzieje się w miejscu publicznym, to jest rodzaj gwałtu. Nie mogę na to nie reagować. Jest to rodzaj gwałtu, poczułem się gwałcony, gwałcone były moje prawa do przyzwoitości, do nieoglądania w miejscach publicznych scen obscenicznych - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Aleksander Nalaskowski. >
ABSURD 28 września ulicami Lublina ma przejść Marsz Równości, jego początek zaplanowano na pl. Zamkowym. Jednak tego samego dnia w tym samym miejscu odbędzie się przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Lewicowi aktywiści oskarżyli terytorialsów, że próbują zablokować tęczową paradę. Po deklaracji prezydenta miasta, że pierwszeństwo otrzyma wydarzenie WOT, organizatorzy pochodu LGBT postanowili zmienić trasę.>
Portal Onet relacjonował Marsz Równości w Płocku za pośrednictwem YouTube. Dziennikarz prowadzący w pewnym momencie dzieli się spostrzeżeniami dot. Frekwencji. Wymienia np., ile autokarów dotarło z Warszawy.>
Trwa organizowany przez środowiska LGBT Marsz Równości w Płocku. Wokół manifestantów wiec zorganizowali kibice oraz Młodzież Wszechpolska. Wśród kontrdemonstrujących znalazł się były zawodnik MMA Marcin „Różał” Różalski. W mocnych słowach odnióśl się do dzisiejszej inicjatywy.>
10 sierpnia w Płocku odbędzie się Marsz Równości, którego hasłem przewodnim będzie "Płock napędza równość". Swój udział zapowiedzieli już m. in. Robert Biedroń czy Sylwia Spurek.>
Ich interesuje tylko władza i pieniądze. To nie przypadek, że widzimy dokładnie tych samych ludzi na manifestacjach KOD-u i Marszach Równości. Sprawy homoseksualistów są traktowane przez tych organizatorów totalnie przedmiotowo. Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi – powiedział Michał Rachoń (dziennikarz TVP Info), który był gościem red. Macieja Kożuszka w programie "Specjaliści od wszystkiego" w Telewizji Republika.>
Klub pedofili powstał w Amsterdamie. Członkowie tej "organizacji" zamierzają dołączyć do marszu LGBT. Do Frontu Wyzwolenia Dziecka należą nepiofile, pedofile, hebrofile i ephobofile – podkreślają członkowie organizacji.>
PO i PSL nie mają jaj, by się temu w jednoznaczny sposób przeciwstawić, działają defensywnie – wskazuje Kaja Puto na łamach "Krytyki Politycznej". Jej słowa to jednoznaczna krytyka braku działań opozycji ws. rzekomego prześladowania mniejszości LGBT+.>
Przed dwoma tygodniami w sieci ukazał się spot zapraszający na Marsz Równości w Szczecinie. Grupka młodzieży pyta w nim, „na co komu płeć?”. Nie brakuje kolorów tęczy, wesołej muzyki czy… odwróconych krzyży. Film jest inicjatywą grupy LGBT Lambda Szczecin.>
Trzeba zakazać propagandy homoseksualnej w szkołach. Marszu Równości też trzeba zakazać – mówił Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z red. Nizinkiewiczem w programie #RZECZoPOLITYCE.>
Ideologia LGBT to dla mnie trzecia fala ideologii totalitarnej – powiedział Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15), który był gościem red. Tomasza Sakiewicza w "Politycznej kawie". Gośćmi programu byli również europoseł PiS Ryszard Czarnecki oraz red. Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska").>
Oni chcą być pobici. Oni chcą być poturbowani. Na tym chcą zbudować swój "mit męczenników" – powiedział Jacek Łęski (TVP), który był jednym z gości red. Adriana Stankowskiego w programie "Studio Prasowe" w Telewizji Republika.>
Oświadczam, że wszelkie akty przemocy potępię, gdy policja czy obdukcja lekarska zaświadczą, że naprawdę się zdarzyły. Homo notorycznie fantazjują o byciu bitymi przez rosłych silnych wszechpolaków – stwierdził publicysta "Do Rzeczy" na Twitterze.>
Ci młodzi ludzie, niejednokrotnie napakowani na siłowni, pełni żądzy zemsty, nienawiści, odwetu, a pośród nich panie z różańcami – wszyscy oni walczyli pod hasłem "Bóg, honor, ojczyzna" – czytamy w komentarzu Moniki Olejnik dla "Gazety Wyborczej".>
Piosenkarka Maria Peszek postanowiła odnieść się do głośnej sprawy Marszu Równości w Białymstoku. "W moim kraju palą tęczę jak kiedyś ludzi w stodole. #modernholocaust" – napisała na Facebooku.>
Pokazywanie środkowego palca i wulgarne okrzyki wobec ludzi, którzy klęczą i się modlą… Gdzie tu jest pokojowy przemarsz? – pytał Sebastian Łukaszewicz (radny sejmiku województwa podlaskiego, PiS) w programie "W Punkt" w Telewizji Republika. Radny był gościem red. Gójskiej.>
Wiele zachowań na marszach LGBT można podciągnąć pod sianie zgorszenia i nieobyczajne zachowanie czy deprawację najmłodszych – mówił działacz społeczny Marian Kowalski, który był gościem red. Marcina Bąka w programie "Wolne Głosy" w Telewizji Republika.>
No i co Panie Zandberg? Filmik okazał się fejkiem, pobita kobieta ze zdjęć – kontrmanifestantką, ofiary zniknęły... Czyli tak jak pisałem, LGBT kłamali bezczelnie i zuchwale, jak to komuchy zawsze. Powtórzysz teraz, człowieku, coś o wstydzie, odpowiedzialności za słowo? – pyta na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.>
Najnowsze