Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Marek Król

Gośćmi Adriana Stankowskiego w „Studiu prasowym” byli publicyści Agnieszka Siewieruk-Maciorkowska, Marek Król oraz Piotr Grzybowski.>
Informacje o powrocie Bronisława Komorowskiego do aktywnej polityki przekazał "Super Express". Gazeta podała, że jego obecność obok prezesa PSL na placu Piłsudskiego w Święto Flagi ma być sygnałem zwiastującym powrót polityka do politycznej gry. >
Blisko milion złotych zapłacili warszawiacy za kampanię reklamową stołecznego ratusza na temat opłaty śmieciowej, pod hasłem „Nowa ustawa nie pozwala miastom dopłacać z budżetu” (do opłat za śmieci – red.). Tymczasem przepisy określane przez ekipę Trzaskowskiego jako „nowa ustawa” weszły w życie za rządów koalicji PO-PSL – zauważył portal tvp.info. To nie pierwszy przykład nieefektywnego zarządzania stolicą przez polityków Platformy Obywatelskiej.>
„Po spotkaniu przywódców Zjednoczonej Prawicy wszystkie strony wyrażają przekonanie co do pozytywnych skutków działań ZP od czasu podwójnego sukcesu wyborczego w 2015r. i wolę zawarcia porozumienia programowego na lata 2021-2023” – poinformował Krzysztof Sobolewski. Zbigniew Kuźmiuk i Marek Król komentują tę decyzję dla portalu TV Republika.>
— Jarosław Kaczyński nie tyle odciął język polskiej dyplomacji, co odciął rozum panu Budce — powiedział Marek Król w rozmowie z portalem TV Republika. Publicysta odniósł się do słów Borysa Budki wygłoszonych podczas prezentacji programu polityki zagranicznej PO. Przewodniczący Platformy powiedział m.in., że „Jarosław Kaczyński uciął język polskiej dyplomacji i zabił polską politykę zagraniczną”.>
Gościem na naszej antenie w programie „Polska na dzień dobry” był publicysta Marek Król.>
Jeśli chcą Państwo dostarczyć sobie z rana gorących, politycznych emocji to zapraszamy jutro na naszą antenę już od godziny 7:50. Pasmo "Polska na dzień dobry" poprowadzi Aleksander Wierzejski. >
Jacek Prusinowski i Marek Król udzielili komentarza w programie "Wolne Głosy". >
Gościem dzisiejszego programu „Polska na dzień dobry” był red. Marek Król. Rozmowa dotyczyła m.in. ostatnich głośnych wyroków sądów. >
Warszawski sąd zdecydował, że Sławomir Nowak może opuścić areszt. Były minister transportu przebywał w areszcie od lipca ubiegłego roku. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy publicystów.>
Rano wyszedłem po bułki. Byłem w pobliskim SAM-ie, kiedy zadzwonił do mnie syn i powiedział, że rozbił się samolot prezydencki. Moja pierwsza myśl po słowach syna to: „Rosjanie coś zmajstrowali”. Błyskawicznie wróciłem do domu i włączyłem wszystkie dostępne telewizje – wspomina Marek Król.>
Gościem programu „Wolne głosy" był Marek Król. Zapraszamy do zapoznania się z całością materiału. >
Do marszałka Sejmu został skierowany wniosek o uchylenie immunitetu posła Koalicji Obywatelskiej Sławomira Nitrasa. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zamierza postawić politykowi zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej wobec posła PiS Wiesława Krajewskiego. O skomentowanie całej sprawy poprosiliśmy publicystów.>
Portal TVP Info w sobotę ujawnił zapis rozmów między Romanem Giertychem a twórcą "Soku z Buraka", czyli Mariuszem Kozakiem-Zagozdą. O opinię w tej sprawie zapytaliśmy znanych publicystów. >
Gośćmi Adriana Stankowskiego w programie "Studio Prasowe" byli: Marek Król, Michał Płociński oraz Piotr Grzybowski. >
Prowadzącym program ,,Republika po południu" był redaktor Marcin Bąk. Gośćmi programu byli: Mateusz Wyrwich z tygodnika ,,Niedziela" oraz publicysta Marek Król. Pierwszym tematem poruszonym w programie były nagrania dotyczące katastrofy smoleńskiej, które zostały wczoraj opublikowane. >
Gościem programu "Polska na dzień dobry" był publicysta Marek Król, który skomentował Polski Nowy Ład. >
Piotr Grzybowski i Marek Król rozmawiali o rezolucji UE w sprawie „strefy wolności LGBTIQ”.>
Marek Król, publicysta „Sieci”, dr Sebastian Gajewski z Centrum im. Ignacego Daszyńskiego oraz Mateusz Kosiński z tysol.pl i Tygodnika „Solidarność” w programie „Sudio prasowe” podsumowali wydarzenia ostatniego tygodnia. >
Najnowsze