Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Marcinkiewicz

Przeciwko Kazimierzowi Marcinkiewiczowi wpłynął do Sądu Rejonowego w Warszawie akt oskarżenia. Chodzi o uchylanie się od płacenia alimentów. - Wytrzymałem trzy lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie - komentuje w rozmowie z "Faktem" były premier.>
B. premier Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył, że "w celu obrony siebie i rodziny" podjął decyzję o odejściu z życia publicznego. We wpisie w mediach społecznościowych poinformował, że podejmuje działania prawne, które mają na celu uniemożliwienie jego byłej żonie "zbliżania się do niego w jakiejkolwiek formie" i "życia jego kosztem".>
Kazimierzowi M. może grozić nawet 2 lata więzienia. Wszystko przez "uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego" jak poinformował prokuratura. – W sumie jest mi winny ponad 100 tys. zł – informuje Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz.>
Sprawa Izabeli i Kazia nie schodzi z pierwszych stron gazet. Tym razem plotkarski portal pudelek informuje, że mieszkanie Kazia na Ochocie zostało zajęte przez komornika i wystawione na licytacje. Wszystko dlatego, że były mąż Izabeli zalega z alimentami. Izabela już widzi światełko w tunelu, a Kazio mówi ...>
Jeśli Koalicja Europejska uzna, że nie jestem wart, żeby kandydować, to i tak będę ją wspierał. Oddałem się do dyspozycji. (...) KE musi pokazać, że ma wspólne cele. Musimy być zespołem, wspólnotą – powiedział Kazimierz Marcinkiewicz w programie „Tłit” w Wirtualnej Polsce.>
Kazek bardzo chciał być na tej liście. Był o tym przekonany wtedy, gdy do podpisania deklaracji premierów zaprosił go Schetyna. Tyle, że Grzegorz nigdy nie brał pod uwagę na poważnie tego, że Marcinkiewicz mógłby być kandydatem Platformy w wyborach do Parlamentu Europejskiego – twierdzi „ważny polityk PO”, którego cytuje portal „Wirtualna Polska”.>
Byli premierzy i ministrowie podpisali deklarację dotyczącą powołania tzw. Koalicji Europejskiej. Pod dokumentem podpisali się m.in. Ewa Kopacz, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Radosław Sikorski czy Kazimierz Marcinkiewicz. >
Kazimierz Marcinkiewicz zaprezentował na swoim profilu na Facebooku swoją muskulaturę. Ma to związek z jego przygotowaniami do zawodów Ironman. Jest to jedna z najbardziej wymagających rywalizacji sportowych. Jakie są zawody? 3,86 km pływania, 180,2 km jazdy na rowerze i 42,195 km biegu.>
Zdaniem byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, partia Jarosława Kaczyńskiego nie poprze Donalda Tuska na kolejną kadencje w Brukseli, sprowadzi byłego premiera do Polski i postawi go przed Trybunałem Stanu. – Jestem co do tego pewien – podkreślił.>
Tajne spotkanie z Wiktorem Orbanem wzmocniło przekonanie, że to prezes PiS, a nie premier Beata Szydło lub prezydent Andrzej Duda, podejmuje dziś w Polsce kluczowe decyzje – pisze o Jarosławie Kaczyńskim amerykańska agencja prasowa Associated Press. Autorka tekstu Monika Ścisłowska przekonuje, że lider partii rządzącej - podobnie jak Orban - może sprowadzić swój naród na antydemokratyczną ścieżkę. >
Najnowsze