Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: manifestacja KOD

"I have a dream – Mam marzenie" – pod takim hasłem Komitet Obrony Demokracji w drugim dniu szczytu Sojusz Północnoatlantyckiego zorganizował manifestację. Pikieta połączona z nadaniem skwerowi na skrzyżowaniu ulic Pańskiej i Twardej imienia Martina Luthera Kinga, miała zgromadzić 15 tys. osób. Nagrania z wydarzenia pokazują, że na manifestację przyszła garstka. Nawet TVN pisze, że mogło być tam "kilkaset osób". >
W związku z odmową wykonania powierzonych zadań programowych, odmową zaproponowania alternatywnych pomysłów programowych i porzuceniem miejsca pracy, co bezpośrednio zagroziło ciągłości emisji TVP INFO, dyrektor TAI Mariusz Pilis zdecydował o natychmiastowym zakończeniu współpracy z wydawczyniami: Izabelą Leśkiewicz i Magdaleną Siemiątkowską – poinformowała w oświadczeniu Telewizyjna Agencja Informacyjna.>
– Ja nie odpowiadam za wszystko, co się odbywa – w ten sposób lider Komitetu Obrony Demokracji odniósł się do skandalicznych okrzyków jakie padały podczas manifestacji KOD. >
Kaczyński wiedział, że Duda mógłby przegrać wybory prezydenckie przez moje zaangażowanie. Wiedzieli, że jestem mocnym człowiekiem – powiedział Andrzej Hadacz, prowokator z Krakowskiego Przedmieścia i były obrońca Krzyża, który dziś uczestniczył w jednej z manifestacji Komitetu Obrony Demokracji.>
Wszyscy, którzy jesteście zapraszani - ludzie kultury, politycy, eksperci - przestańcie tam chodzić. Niech rozmawiają sami ze sobą – mówiła dziś podczas stołecznej manifestacji KOD Ewa Wanat. Była szefowa RDC, zwolniona dyscyplinarnie za haniebne słowa o rodzinie Elbanowskich, apelowała także do widzów o bojkot mediów publicznych.>
Zaraz, zaraz. To obrońcy demokracji nie są pacyfistami? Nie bronią pokoju? Nawołują do nienawiści? Strzelby rysują? Dzieci do politycznych celów wykorzystują? A ja myślałam, że tacy to są tylko wyborcy PiS-u. >
Nazywam się Lis. Od wczoraj jestem hieną. Witam was wszystkich komuniści, złodzieje, ludzie gorszego sortu, ludzie którzy nie mają głów – w ten sposób rozpoczął swoje wystąpienie podczas manifestacji KOD-u Tomasz Lis.>
W sobotę 19 grudnia w samo południe, na płycie Starego Rynku w Bydgoszczy odbyły się dwie manifestacje. Organizatorem jednej z nich był Komitet Obrony Demokracji, drugą odbywającą się pod hasłem „Damy radę” zarejestrowały środowiska patriotyczne: Klub Gazety Polskiej, Solidarni2010, Stowarzyszenie Osób Represjonowanych PRL „Przymierze”, Idee Solidarności 1980-89.>
Najnowsze