Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Małgorzata Wasserman

Ostatnia prosta kampanii wyborczej powoduje, że coraz częściej dochodzi do ostrych konfrontacji polityków. Tym razem Jan Grabiec zaatakował poseł Małgorzatę Wasserman. >
Gościem Telewizji Republika w programie „Z wiejskiej na gorąco” była Małgorzata Wasserman, przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold. – Jestem szczęśliwa, że udało mi się przeprowadzić niezmiernie trudne przedsięwzięcie – mówiła.>
Gasiuk-Pihowicz zarzuciła Małgorzacie Wasserman, że ta weszła do polityki "na plecach ojca". Skandaliczna wypowiedź padła podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Fala krytyki, jaka spadła na poseł PO-KO, jest przytłaczająca.>
Skandaliczne słowa padły podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Była posłanka Nowoczesnej, obecnie w klubie PO-KO, Kamila Gasiuk-Pihowicz w chamski sposób zaatakowała Małgorzatę Wassermann.>
Gościem red. Ryszarda Gromadzkiego w wieczornej rozmowie Telewizji Republika "W Punkt" był kandydat Zjednoczonej Prawicy w wyborach samorządowych na prezydenta Łodzi, poseł Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Buda. O przesłuchaniu Donalda Tuska, spektaklu posła Brejzy, przegranej z Hanną Zdanowską oraz przyszłości politycznej... Zapraszamy do lektury!>
Donald Tusk odpowiada dziś na pytania komisji ds. Amber Gold – >
Z Donaldem Tuskiem ani jego pełnomocnikiem Romanem Giertychem nie da się niczego uzgodnić - tak szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann w niedzielę odpowiedziała na pytanie, czy w poniedziałek przed komisją stawi się b. premier Donald Tusk.>
Taki jest wybór krakowian, ja go przyjmuję, szanuję; robiłam wszystko, aby przekonać krakowian do tego, że warto zmienić prezydenta - mówiła w niedzielę kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann. Według sondażu Ipsos wybory w Krakowie wygrał Jacek Majchrowski. >
II tura wyborów samorządowych powoli dobiega końca. Już o godz. 21.00 lokale wyborcze w całym kraju zostaną zamknięte, a media, w tym również nasz portal, podadzą pierwsze wyniki sondażowe. Jedną z głośniejszych batalii tych wyborów jest ta w Krakowie. Do głosowania tamtejszą społeczność namawia sam Wojciech Czuchnowski. "Krakusy głosujcie ,żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku..." – wskazuje dziennikarz.>
Mateusz Morawiecki jako pierwszy premier w Polsce podniósł problem czystego powietrza do takiej rangi; dzięki działaniom premiera będzie można realnie rozmawiać o poprawie jakości powietrza – powiedziała w środę kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann. >
Zjednoczmy się w drugiej turze i my wygramy ten Kraków – powiedziała kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann. Zaapelowała do wyborców pozostałych kontrkandydatów, aby w drugiej turze zagłosowali na nią. >
W miesięczniku Wpis ukazała się rozmowa Adama Sosnowskiego z kandydatką na prezydenta Krakowa Małgorzatą Wassermann. Poniżej publikujemy obszerny fragmenty wywiadu, w którym Małgorzata Wassermann wyjaśnia, dlaczego weszła do polityki, w jaki sposób musi walczyć z nienawistnymi plotkami, jakie ma pomysły na Kraków oraz czemu korzysta z Netflixa!>
Budowa metra czy walka ze smogiem – to tylko niektóre z propozycji, jakie przedstawiła w niedzielę kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wasserman. – Krakowa nie stać dłużej na to, aby nie mieć metra – wskazała polityk.>
– Politykę wstydu ostatnich ośmiu lat przed naszymi rządami zamieniliśmy w politykę godności – mówił w niedzielę w Krakowie premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że dla rozwoju Polska "potrzebuje dalej uczciwych i skutecznych rządów PiS". >
– Politykę wstydu ostatnich ośmiu lat przed naszymi rządami zamieniliśmy w politykę godności – mówił w niedzielę w Krakowie premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że dla rozwoju Polska "potrzebuje dalej uczciwych i skutecznych rządów PiS". >
"Zanim podjęłam decyzję o kandydowaniu na urząd Prezydenta Krakowa, długo analizowałam obecną sytuację naszego miasta. Zastanawiałam się, czego dzisiaj potrzebuje Kraków, jak chcą żyć jego mieszkańcy, czy czegoś im brakuje, co im doskwiera, co denerwuje, a co niezmiennie jest powodem do dumy" – czytamy na stronie Małgorzaty Wasserman, kandydatki o fotel prezydenta Krakowa. Dziś przyszedł czas na prezentację spotu!>
Gościem red. Piotra Nisztora w programie Telewizji Republika "Rozmowa Ściśle Jawna" był poseł Kukiz'15 oraz członek komisji śledczej ds. Amber Gold Tomasz Rzymkowski. – Donald Tusk jest depozytariuszem ważnych informacji z punktu widzenia prac naszej komisji. Oczekuję, że będzie niegrzeczny podczas przesłuchania. Nie to nas jednak interesuje. Zależy nam wyłącznie na szczerości ze strony byłego premiera – wskazał na oczekiwania względem nadchodzącego przesłuchania. >
– W imieniu Donalda Tuska zaproponowałem komisji śledczej ds. Amber Gold, by został on przesłuchany 23 października – podał Roman Giertych. Skąd pomysł na zmianę terminu? Motywy przyświecające mecenasowi zdają się nie być istotne, bo propozycja już jest nieaktualna. – Termin 23 października nie wchodzi w rachubę – ucięła Małgorzata Wasserman.>
"Pani Poseł, ile jest dzielnic w Krakowie?" – pada pytanie. "Osiemnaście" – niemal mechanicznie odpowiada Małgorzata Wasserman. Ciężko nie dostrzec nasuwającej się analogi do głośnej wpadki Rafała Trzaskowskiego, który nie znał dokładnej liczby dzielnic w Warszawie. Obszerny wywiad przewodniczącej komisji ds. afery Amber Gold ukazał się w najnowszym wydaniu "Gazety Polskiej".>
Przesłuchanie byłego ministra finansów w rządzie Donalda Tuska elektryzuje dziś media w całej Polsce. Okazuje się, że równie dużym zainteresowaniem cieszy się jego pełnomocnik – mec. Marek Chmaj. Z zaparciem wskazywał dziś na obronę konstytucji, która rzekomo łamana jest przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zapewne spotkał się z niemałym niezrozumieniem, gdy z ust Małgorzaty Wasserman i Jarosława Krajewskiego padały pytania wysoce dla niego, i jego klienta, niewygodne.>
Najnowsze