Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Małgorzata Gosiewska

– Tracą swój instrument, który tak długo przygotowywali, instrument, który miał blokować zmiany – oceniła Małgorzata Gosiewska w programie „Prosto w oczy”. Poseł PiS odniosła się do wczorajszego burzliwego posiedzenia Sejmu i wybrania nowych sędziów TK. >
W Telewizji Republika poseł PiS Małgorzata Gosiewska zapewniała, że PiS konstruuje swój rząd z rozwagą i bez pośpiechu. – Chcemy sprostać oczekiwaniom ludzi, którzy nam zaufali – podkreślała. >
Na antenie Telewizji Republika przyszły poseł PiS Małgorzata Gosiewska zapowiadała, że kwestia sprowadzenia Polaków z ogarniętych wojną rejonów Ukrainy to dla niej priorytet, który ma pełne poparcie w Prawie i Sprawiedliwości. – To jedna z pierwszych spraw, którymi się zajmiemy. Święta w Polsce dla Polaków z Mariupola – zapowiadała w rozmowie z Antonim Trzmielem. >
- To jest nasz wspólny olbrzymi sukces i jest mi przykro, że jakaś grupa próbuje to upolitycznić – mówiła Katarzyna Piekarska z SLD, komentując dzisiejsze uroczystości z okazji 35. rocznicy porozumień sierpniowych.>
Za każdym razem, gdy angażuję się w sprawy i działania dotyczące stosunków polsko- ukraińskich, trudnych losów naszych rodaków żyjących na Wschodzie, prowadzona jest przeciwko mnie swoista nagonka, która w zamiarach jej autorów ma na celu zastraszanie mnie, a w efekcie powstrzymanie mnie przed aktywnością na wschodzie – pisze posłanka PiS Małgorzata Gosiewska, która w przesłanym oświadczeniu informuje o zawiadomieniu organów ścigania o gróźbach dot. pozbawienia jej życia.>
Od kilkunastu dni przemieszczam się po linii frontu, teraz jestem pod Donieckiem. Trudno w tym miejscu mówić o Świętach i przygotowaniach do nich, tu nie milkną strzały, ludzie ciągle walczą – relacjonował dla Telewizji Republika Paweł Bobołowicz korespondent Radia Wnet.>
Należy pamiętać, że Gruzja jest krajem dość dalekim, Ukraina jest tuż za miedzą. Musimy mobilizować polityków do aktywnych działań. Ukraina sobie sama z tym problemem nie poradzi, cięgle nie ma wystarczającego wsparcia gospodarczego i pomocy humanitarnej, ale przede wszystkim brakuje jej wsparcia militarnego – mówiła na antenie Telewizji Republika Małgorzata Gosiewska. >
Najnowsze