Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Liziniewicz

Gośćmi Marcina Bąka w programie Telewizji Republika ,,Wolne Głosy - popołudnie'' byli Łukasz Jankowski z ,,Radia Wnet'' oraz Jacek Liziniewicz z ,,Gazety Polskiej Codziennie'' - Myślę, że chodzi o to, żeby wrzucić tę kwestię w ramy szeroko pojętej opieki społecznej. Tam pewnie można lepiej te pieniądze gospodarować, lepiej przesuwać te pieniądze. Sądzę, że ten pomysł opierałby się na tym - powiedział w programie Jacek Liziniewicz. >
Jacek Liziniewicz, dziennikarz ,,Gazety Polskiej Codziennie" w poranku rozgłosni katolickich ,,Siódma9" powiedział: - ,,Proszę zwrócić uwagę, że mamy sytuację, kiedy z jednej strony jest Andrzej Duda, a z drugiej Donald Tusk i pytanie, co jest w środku. Bo jeżeli okaże się, że PiS postanowi wstawić Beatę Szydło, to nie wiem, kto zagłosuje na prezydenta Andrzeja Dudę, bo okazuje się, że tych czterech żyjących członków WRON-u to może być troszkę za mało''. >
Ograniczanie swobody poruszania się mediów po Sejmie jest błędem – stwierdził w "Wolnych Głosach" dziennikarz "Gazety Polskiej Codziennie" Jacek Liziniewicz, komentując zapowiedzi polityków PiS o zamknięciu niektórych stref przeznaczonych dla reporterów. >
Cała ta sytuacja jest podgrzewana tylko po to, żeby ten problem trwał, bo Platformowa Obywatelska na tym zyskuje – oświadczył w TV Republika Jacek Liziniewicz, komentując aferę wokół unijnego szczytu na Malcie. – Mnie interesuje to, jak wyglądały konsultacje dotyczące tego spotkania – oświadczył z kolei Stanisław Żaryn.>
Oglądając konferencję holenderskich śledczych cisnęły mi się na usta najgorsze wyrazy pod adresem naszych rządzących, komisji Millera, komisji Laska i prokuratorów wojskowych – powiedział na antenie TV Republika Cezary Gmyz.>
Podsumowując czterolecie prezydentury Bronisława Komorowskiego Bartłomiej Radziejewski, publicysta "Nowej Konfederacji" stwierdził, że jest ona wyjątkowo niemrawa. - Komorowski jest jeszcze bardziej niemrawym prezydentem niż Kwaśniewski, ale Polacy to lubią - ocenił.>
Najnowsze