Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Krystyna Janda

Gościem redaktora Łukasza Jankowskiego w programie „TweetUp” na antenie TV Republika był redaktor Rafał Ziemkiewicz, który odniósł się m.in. do afery szczepionkowej. >
Portal "Wprost" poinformował w niedzielę, że dotarł do maila dot. szczepień, którego wysyłała do aktorów dyrektorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. – Alicja Przerazińska informuje kolegów o możliwości zaszczepienia się, ale ani słowem nie wspomina, że jest to jakakolwiek akcja promocyjna - czytamy. >
Sędzia Trybunału Konstytucyjnego i była posłanka, prof. Krystyna Pawłowicz zamieściła na Twitterze serię dość interesujących wpisów na temat znanej aktorki Krystyny Jandy. Jak się okazuje, obie Panie łączy nie tylko imię. >
Znana aktorka Krystyna Janda najwyraźniej wybaczyła już prezydentowi Warszawy, Rafałowi Trzaskowskiemu, że nie przyznał jej fundacji środków na letni teatr.>
Trzeba zbierać i zapisywać wpisy jakie publikują tzw. celebryci, którzy cierpią na depresję wywołaną przez powtarzalność hasła antyPiS. Jedną z postaci, która jest mistrzynią tego typu pisania jest Krystyna Janda, już prawie 70-letnia aktorka, która od 4 lat budzi się nocami i patrzy przez okno czy nie przyjdą po nią PiSowcy. >
Znana z niechęci do Prawa i Sprawiedliwości aktorka Krystyna Janda po raz kolejny udostępniła na Facebooku grafikę obrażającą wyborców tej partii. Tym razem porównała ich do prostytutek. >
Krystyna Janda nie daje o sobie zapomnieć i co jakiś czas w mniej lub bardziej kulturalny sposób atakuje partię rządząca. Cezary Krysztopa oraz Adrian Stankowski postanowili w obrazkowy sposób przypomnieć legendarną już wypowiedź aktorki. >
Krystyna Janda znowu znalazła się w ogniu krytyki! Tym razem wyciągnęła fejkowe zdjęcie ministra Adama Andruszkiewicz i trenera ze swastyką w gejowskiej siłowni. Już w lutym 2018 roku było wiadomo, że to prymitywny fotomontaż. Do sprawy na Twitterze odniosła się prof. Krystyna Pawłowicz, poseł PiS.>
Janda nie ukrywa swoich poglądów politycznych. Kobieta słynie ze swojej krytyki Prawa i Sprawiedliwości. Aktorka otrzymała od fanki list, w którym zarzucono jej, że za bardzo angażuje się politycznie. Nie pozostała jednak bierna... >
– Mam prośbę do pani Jandy, aby nie pokazywała się od tej strony i nie kompromitowała. Miałem do niej szacunek. Kiedyś z przyjemnością oglądałem te filmy; dziś nie chce mi się po to sięgać – apeleował Wojciech Korkuć w drugiej części "Dziennikarskiego Pokera". Rozmowę poprowadziła red. Dorota Kania.>
Aktorka Krystyna Janda w sobotę w Urzędzie Miasta Krakowa odebrała medal "Za mądrość obywatelską". Odznaczenie zostało przyznane przez redakcję miesięcznika "Kraków".>
Krystyna Janda zamieściła na swoim profilu na Facebooku bulwersującą grafikę, którą można jednoznacznie odczytywać jako pogardliwy atak na pewną grupę Polaków. Gdy w mediach zrobiło się głośno, jeden z dziennikarzy opublikował na Twitterze dokumenty poświadczające dofinansowania dla fundacji aktorki, opiewające na ponad 15 mln złotych.>
Krystyna Janda nie raz dawała wyraz niezadowolenia kształtem państwa pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem jest zdumiona, że "przyszły nowe pokolenia, które nie odczuwają braku wolności".>
– Dla mnie to jest tak traumatyczne przeżycie... Te ostatnie 2 lata to jest tak ciężkie doświadczenie, z każdej strony. Ja zapadłam na zdrowiu i na umyśle też. Naprawdę – drżącym głosem Krystyna Janda opowiadała, jak ciężko jej się żyje w państwie rządzonym przez Prawo i Sprawiedliwość.>
– Idę na wybory, bo Polska sprawiedliwa, wolna, otwarta... Potrzebuje pomocy. Wszystko w Twoich rękach – mówi dramatycznym głosem Krystyna Janda w spektakularnej odezwie do narodu. Kogo poruszyły przejmujące słowa aktorki? Kto chce Polski sprawiedliwej, wolnej i otwartej?>
"Przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu" – mówiła w programie TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów". Echa po tej wypowiedzi wciąż nie cichną. Bezbłędnie odpowiedział jej były bramkarz reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski. Jak niewiele trzeba, aby trafić w sedno... >
Krystyna Janda to postać nietuzinkowa, znana wszystkim ze swoich wypowiedzi. Tym razem oberwało się kibicom. "Przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu" – mówiła w programie TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów". Jak widać, nie wszystkim udziela się mundialowa gorączka…>
- W najczarniejszych snach nie myślałam, że przyjdzie dzień „dobrej zmiany”. Poprawy, tak, oczywiście, ale nie zmiany! Okazało się, że 27 lat to długo, wychowały się nowe pokolenia, dziwnych Polaków, których ja nie znam. Nawet ich nie przeczuwałam, myślałam że to margines. Nie wiedziałam, że tacy są, tak myślący – mówi na łamach „Gazety Wyborczej” Krystyna Janda. >
Gośćmi w Telewizji Republice byli Witold Gadowski, Mateusz Baczyński oraz Maciej Chudkiewicz. W rozmowie poruszono temat z ostatniej chwili o decyzji KRS, protest rezydentów oraz decyzję Francuzów o usunięci krzyża z pomnika JPII. – Tym razem rezydentów odwiedziła tylko Krystyna Janda, ale nawet o niej Krzysztof Bukiel powiedział, że do Jezusa też przychodziły prostytutki – – powiedział Witold Gadowski.>
Aktorka znowu dała upust swoim emocjom. Jeszcze nie minęło zamieszanie po zamieszczeniu na Facebooku przez artystkę, przerobionej w skandaliczny sposób mapy Polski, a tu kolejna farsa. Tym razem Krystyna Janda wpadła w furię na antenie Radia ZET, gdzie komentowała słowa Jarosława Kaczyńskiego. >
Najnowsze