Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Kacper Płażyński

Ten tytuł i odpowiedzialna funkcja przypadła jej przypadkiem. Nie sądzę, aby Gdańszczanie wybrali w normalnych wyborach panią Dulkiewicz na tak odpowiedzialną funkcję - powiedział dla Telewizji Republika Kacper Płażyński, Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska. >
Gościem Ilony Januszewskiej w poranku Telewizji Republika był działacz opozycji antykomunistycznej, szef warszawskiego klubu ,,Gazety Polskie'' Adam Borowski, który w programie skomentował wyniki drugiej tury wyborów samorządowych – - To co mnie dziwi to takie przyzwolenie na ludzi niemoralnych, na ludzi u których wiadomo, że ich majątek jest nieczysty, że tam są lewe pieniądze - powiedział. >
To, czego dokonaliśmy w kampanii wyborczej, to coś bardzo dobrego dla gdańskiej demokracji, dla dyskursu publicznego w Gdańsku - powiedział Kacper Płażyński, który według sondażowych wyników II tury przegrał wybory prezydenckie w Gdańsku. >
Dwaj byli kandydaci na prezydenta Gdańska poparli kandydaturę Kacpra Płażyńskiego - Gdańszczanie 21 października wybrali jednoznacznie zmianę - napisali w oświadczeniu. Informacje podało Radio Gdańsk. >
Mam nadzieję, że już po 4 listopada uda nam się usiąść do stołu i opracować strategię promocji tworzonej w Gdańsku nauki - powiedział w sobotę Kacper Płażyński. Kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska poparła w sobotę część naukowców. >
Pierwsza godzina postoju samochodu w ramach płatnych stref parkowania powinna być nieodpłatna dla mieszkańców posiadających kartę gdańszczanina – powiedział dziś podczas spotkania z dziennikarzami kandydat na prezydenta miasta Kacper Płażyński. >
Nie mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony – tak swój wynik skomentował w niedzielę na wieczorze wyborczym kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska Kacper Płażyński. Według sondaży, zajął drugie miejsce za prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem. >
Gościem red. Ewy Stankiewicz w programie Telewizji Republika "Otwartym Tekstem" był publicysta, dokumentalista Paweł Nowacki. – Sytuacje w wielu samorządach utrwaliły się prawem kaduka. Na początku wiele komitetów startowało w barwach partyjnych, jednak później się poodcinały, ewoluując w kierunku niezależnych, bezpartyjnych. To można odnieść do prezydentury Gdańska czy Sopotu. Zbudowano tam skuteczne sieci zależności, które są niemal nie do ruszenia – mówił o samorządowych realiach. >
Dzisiejszym gościem w programie Telewizji Republika ,, W punkt'' będzie kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska Kacper Płażyński. Oglądaj program ,,W punkt'' dzisiaj o godzinie 21:00. >
Gościem red. Ilony Januszewskiej w porannym programie Telewizji Republika był kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Gdańska Kacper Płażyński. – Uważam, że to decyzja skandaliczna. Z rozmów, które tutaj odbywam, większość mieszkańców Gdańska ma podobne odczucia – mówił o postawie prezydenta Adamowicza, który wyraża niechęć wobec obecności Wojska Polskiego na uroczystościach na Westerplatte.>
Najnowsze