Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Jarosław Sellin

O planach nowego rządu pod kierownictwem Beaty Szydło i pakiecie ustaw proponowanym przez PiS mówił w studiu Telewizji Republika polityk Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Sellin.>
Polityk Prawa i Sprawiedliwości stwierdził dziś w Radiu Zet, że ustawa aborcyjna wymaga poprawy, jeśli chodzi o wyjątek eugeniczny. Zdaniem Sellina, kobieta nie powinna mieć prawa do tego, żeby usunąć ciężko chore dziecko. >
– Rosja traktuje wrak tupolewa jako łup wojenny. Będzie sobie nim pogrywać, bo na to pozwolił polski rząd – stwierdził na antenie Radia ZET polityk Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Sellin. >
Jarosław Sellin z Prawa i Sprawiedliwości odniósł się na antenie TV Republika do taśm ujawnionych wczoraj przez Cezarego Gmyza i Anitę Gargas. Polityk wyraził opinię, że wymiar sprawiedliwości nie radzi sobie z wyjaśnieniem afery taśmowej i potrzebne jest powołanie komisji śledczej.>
– Nie lubimy być przesłuchiwani, lubimy być wysłuchiwani – mówił poseł PiS Jarosław Sellin, tłumacząc czemu politycy jego partii nie chcą odwiedzać programu "Tomasz Lis na żywo".>
Polityk Platformy Obywatelskiej Jakub Rutnicki tak ślepo zaangażował się w krytykę prezydenta Andrzeja Dudy za jego wczorajsze słowa w Londynie, że nie zauważył "pułapki" którą zastawił na niego poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Sellin.>
– Mamy jakieś elementy państwa teoretycznego pod rządami Platformy Obywatelskiej w ostatnich ośmiu latach, o czym tak otwarcie mówił ważny minister w rządzie, odpowiadający właśnie za sprawy wewnętrzne w jednej z podsłuchanych rozmów, a więc w sytuacji dosyć szczerej – uważa poseł PiS, Jarosław Sellin.>
Jarosław Sellin odniósł się na antenie TV Republika do ostatniej "afery" ujawnionej przez "Newsweek", który twierdzi, że za prywatne podróże posła Andrzeja Dudy płaciła Kancelaria Sejmu. W ocenie polityka Prawa i Sprawiedliwości to nie pierwsza i nie ostatnia wrzutka "domorosłego Sherlocka Holmesa w przebraniu Lisa".>
– Jaki punkt widzenia mają prezentować media publicznie, jak nie polski – pytał w studiu Telewizji Republika poseł PiS Jarosław Sellin, w rozmowie z Piotrem Goćkiem.>
– Ja też jestem członkiem kościoła i może mi pan zarzucić, że jako polityk realizuje cele kościoła (...) bo jestem członkiem kościoła – tłumaczył w studiu TVN24 poseł PiS Jarosław Sellin.>
– Od ośmiu lat rządzi koalicja PO-PSL. Z podsłuchanej rozmowy minister Bieńkowskiej dowiedzieliśmy, co ten rząd robił, a nie robił nic w sprawie górnictwa – mówił w programie „Wolne głosy” poseł PiS Jarosław Sellin.>
– Poczekajmy na sobotę. To jest decyzja naszego kierownictwa. Ja uważam, że naturalnym kandydatem na premiera powinien być lider zwycięskiego ugrupowania politycznego. To jest taka tradycja polityczna europejska, nawet zachodnia, ale oczywiście ten lider może też podjąć inną decyzję – mówił Jarosław Sellin. W ten sposób poseł PiS odniósł się do doniesień medialnych mówiących o tym, że kandydatem tej partii na premiera zostanie wiceprzewodnicząca Beata Szydło.>
– Żadnych przyspieszonych wyborów nie będzie, bo to zależy od nas, a my za tym nie zagłosujemy – powiedział na antenie TV Republika Jarosław Sellin tłumacząc, że bez głosów posłów PiS, nie zostanie osiągnięta wymagana większość. >
Nie mam żadnych wątpliwości, że być może za kilka dni, może troszkę później, poznamy nowy skład zarządu telewizji publicznej i to będą ludzie związani z PO, PSL, i SLD. Taki jest skład rządzący dzisiaj w mediach publicznych, wynikający również ze składu KRRiT. Nie miejmy złudzeń, oni będą dalej próbowali wykorzystać tę telewizję, jako instrument do wzmacniania własnej pozycji politycznej – mówił w Telewizji Republika Jarosław Sellin.>
Rozstrzygnięcie w sprawie wyboru prezesa telewizji publicznej ma być jutro, ale nie mam wątpliwości, że to będzie to wybór polityczny. Rozegra się to w trójkącie PO, SLD i PSL – mówił w Telewizji Republika poseł PiS Jarosław Sellin.>
– Jeżeli PO go poprosi, to będzie wspomagał kampanię – stwierdził doradca Bronisława Komorowskiego Henryk Wujec, mówiąc o jego przyszłości politycznej. – Bardziej jest obciążeniem niż atutem politycznym – ocenił z kolei poseł PiS Jarosław Sellin. >
– W mojej ocenie, jak i w ocenie Andrzeja Dudy BOR słusznie spacyfikował napastnika. Nie wiadomo, co chciał zrobić, nie wiadomo, jakie miał zamiary – mówił w programie „Wolne głosy” Jarosław Sellin, poseł PiS i wiceszef sztabu Andrzeja Dudy. >
– Polacy chcą szukać porozumienia. Albo Andrzej Duda, albo agresywny obóz władzy – mówił w programie „Prosto w oczy” Jarosław Sellin, poseł PiS i wiceszef sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.>
Z inicjatywą referendum ws. jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) prezydent mógł wyjść przez pięć lat, ale nie przyszło mu to do głowy. Wszyscy wiedzą, dlaczego wykonał taki gest – przegrał pierwszą turę i rozpaczliwie szuka wyborców – mówił na antenie TV Republika Jarosław Sellin.>
– Robi się coraz bardziej gęsto i duszno w polskiej polityce – mówił o sprawie dziennikarza Pawła Mitera polityk PiS Jarosław Sellin. Z kolei zdaniem Piotra Chmielowskiego z SLD, postawienie dziennikarzowi zarzutów zakrawa na kabaret.>
Najnowsze