Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Jabłoński

Jest propozycja, by w konkluzjach Rady Europejskiej był zapis, na podstawie którego Komisja Europejska zostanie zobowiązana, by stosować rozporządzenie tylko w przypadkach rzeczywistego zagrożenia finansów UE, np. wyłudzeń, malwersacji, korupcji - powiedział wiceszef MSZ Paweł Jabłoński. >
- Jeżeli rozporządzenie łączące budżet z ideologią wejdzie w życie, będzie to znaczące ograniczenie suwerenności Polski i złamanie europejskich traktatów; nie zgadzamy się na to; walczmy o interes Polski - oświadczył w środę szef Solidarnej Polski, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. >
W drugiej części programu głos zabrali prof. dr hab. Henryk Domański, socjolog PAN oraz prof. Arkadiusz Jabłoński socjolog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.>
17 stycznia 1945 r. Armia Czerwona wkroczyła do Warszawy zrujnowanej po Powstaniu Warszawskim; to nie było wyzwolenie, to było przyniesienie nowej niewoli komunistycznej - mówił podczas piątkowego briefingu wiceszef MSZ Paweł Jabłoński.>
Redaktor Tomasz Sakiewicz, zaprosił dziś do studia Telewizji Republika wiceministra spraw zagranicznych Pawła Jabłońskiego, posła Nowej Leicy Andrzeja Szejnę oraz publicystę Marka Króla. W dzisiejszej „Politycznej kawie”, rozmowy dotyczyły neutralności klimatycznej, ustawy o sądach, kandydatów w wyborach na prezydenta oraz rocznicy stanu wojennego. >
Redaktor Tomasz Sakiewicz zaprosił do studia Telewizji Republika gości z którymi będzie rozmawiał na ważne dla Polski tematy.>
Ta kosa dla klechy w Breslau zostanie wykorzystana przez PiS-komunę i inne frakcje broniące kościelnej pedofilii (Kukiz, PSL) do szczucia na niewierzących – napisał na Twitterze Wojciech Jabłoński (dr politologii, b. pracownik Uniwersytetu Warszawskiego).>
"Co mnie obchodzą kawałki najkosztowniejszych zwłok w historii Polski. Ja muszę - do Europy... Ja jestem żywy". To nie wpis anonimowego przeciwnika PiS, który wylewa swoją nienawiść w sieci, tylko politologa dra Wojciecha Jabłońskiego. Niegdyś popularnego.>
Zgadzam się z tym, że dzisiejszej orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego zostało wydane z pewnymi naruszeniami procedur, natomiast niezależnie od tego, orzeczenia TK są ostateczne – powiedział w programie "W Punkt" mecenas Paweł Jabłoński z Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego.>
– Atak na nasz kraj spotkał się ze zdecydowaną odpowiedzią polskiego społeczeństwa. To nie Komitet Obrony Demokracji nadawał dziś ton, ale Kluby Gazety Polskiej oraz przedstawiciele "Solidarnych 2010" – mówił o pikietach zorganizowanych dziś przed Parlamentem Europejskim Tomasz Sakiewicz. >
Gdyby w 2020 roku Donald Tusk kandydował w wyborach prezydenckich, na byłego premiera zagłosowałoby 9 proc. Polaków – wynika z sondażu TNS dla "Faktu". – Tusk nie ma do czego wracać – mówi z w rozmowie z tabloidem dr Wojciech Jabłoński, specjalista od marketingu politycznego.>
Obecnie Platforma jest kojarzona ze zmianami, ale na gorsze. Dziś więc można straszyć Platformą, a nie PiS-em. Takie jest wrażenie z tej konwencji – uważa dr. Wojciech Jabłoński, specjalista ds. marketingu politycznego. >
Najnowsze