Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: homo

Nie zgadzamy się na odwoływanie się przez abp. Jędraszewskiego do najbardziej haniebnych tradycji represji wobec osób LGBTQ – informują organizatorzy protestu.>
Dużo pielgrzymek od rana w Warszawie. Każda, na oko, liczniejsza od tego objazdowego homomarszu – napisał na Twitterze publicysta Rafał Ziemkiewicz.>
Miłość uwalnia w ludziach anioły, nienawiść demony. Łączmy się. Wspierajmy się – napisała na Twitterze piosenkarka Dorota Rabczewska-Stępień. Do tweeta dołączyła swoje zdjęcia w tęczowej pelerynie.>
Red. Wróżyńska ("GW") przeprowadziła wywiad z artystą Pawłem Żukowskim. – Nie jestem żadną ideologią. Ta naklejka uderza we mnie bezpośrednio. To ja będę się bał iść do sklepu po papierosy – mówił jej rozmówca. Pojawił się również temat robota LGBT-R, którego praw (!) nie uszanowano.>
Ich interesuje tylko władza i pieniądze. To nie przypadek, że widzimy dokładnie tych samych ludzi na manifestacjach KOD-u i Marszach Równości. Sprawy homoseksualistów są traktowane przez tych organizatorów totalnie przedmiotowo. Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi – powiedział Michał Rachoń (dziennikarz TVP Info), który był gościem red. Macieja Kożuszka w programie "Specjaliści od wszystkiego" w Telewizji Republika.>
Lewicy udało się zbudować stereotyp "geja" jako agresywnego, nienawistnego dewianta plującego na wartości i wyciągającego łapy po dzieci – wskazuje na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.>
Trzeba zakazać propagandy homoseksualnej w szkołach. Marszu Równości też trzeba zakazać – mówił Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z red. Nizinkiewiczem w programie #RZECZoPOLITYCE.>
Ci którzy kierują tą akcją, robią wszystko, żeby to się udało. To są te same metody jak np. w Irlandii. Współczucie, sympatia... – mówił dr Tomasz Terlikowski (publicysta, pisarz), który był gościem red. Jankowskiego w programie #TweetupRepublika.>
"Pani Lubnauer jest przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe? Bo co? Bo się dzieci spedalą? A to coś złego, gdyby nawet? Ale 'liberalizmem' sobie buzię wytrzeć to Pani Poseł chętna – napisał na Twitterze prof. Jan Hartman.>
Jestem zdecydowanie za związkami partnerskimi i to dotyczyłoby to zarówno par jednopłciowych, jak i dwupłciowych. Jest nasz projekt ustawy, który przewiduje przysposobienie biologicznych dzieci partnera – napisała na Twitterze szefowa (jeszcze) Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.>
Należy przyjąć do wiadomości, że w Częstochowie są osoby homoseksualne, są normalni ludzie, zwykli ludzie – takie słowa padły z ust Juli Zimmermann (Razem) na antenie TVP Info.>
Homoseksualista w ideologii LGBT jest tym samym, czym był robotnik w ideologii komunizmu. LGBT używa homoseksualistów jako taranu do niszczenia rodziny – powiedział publicysta Rafał Ziemkiewicz („Do Rzeczy”), który był gościem red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski Poker” w Telewizji Republika.>
Poznań będzie pierwszym miastem, w którym odbędą się warsztaty tzw. queer tanga. – Chcemy zaprezentować przestrzeń socjalną kultury, jaką jest tańczenie jednego z najpiękniejszych i najbardziej zmysłowych tańców na świecie w nieco innej odsłonie – przekonuje instruktor tanga.>
Małżeństwa homoseksualne, adopcja cudzych dzieci dla pedofilskiej zabawy, wysoki wiek emerytalny, pedofilia od żłobka, a jak nie to Jugendamt... Takie zmiany (według prof. Krystyny Pawłowicz) szykuje Platforma Obywatelska na czele ze Schetyną i Tuskiem.>
Idą po adopcję dzieci przez homoseksualistów. Nawet transparenty mają w tle... – napisał na Twitterze Dominik Tarczyński (PiS). Jego słowa odnoszą się do sobotniego marszu poparcia dla Koalicja Europejskiej oraz transparentów, które były widoczne za Donaldem Tuskiem i innym politykami opozycji ("Małżeństwa, adopcje i prawa LGBT").>
Na ostatnim posiedzeniu Parlamentu Europejskiego przyjęto program „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości”. Treść programu sugeruje, że w rzeczywistości może on służyć dotowaniu stowarzyszeń promujących ruch LGBT i ideologię gender.>
Niech mnie nikt nie straszy osobami LGBT. Wśród moich przyjaciół i znajomych są pary i osoby homoseksualne. Znamy się od lat, łączą nas głębokie relacje. Tak naprawdę gówno mnie obchodzi, kto z kim śpi. Liczy się to, jakim jest człowiekiem – wskazuje Dorota Wellman na łamach „Wysokich Obcasów”. >
Ojciec święty Jan Paweł II mówił w Parlamencie Europejskim o pragnieniu i powrotu Europy do swoich korzeni i wartości. Będziemy podążali jego drogowskazem – stwierdził prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak rozpatrywać te słowa w kontekście sojuszu z jawnie pro-genderową koalicją?>
Pytacie mnie, o co dokładnie chodzi z karaniem za homofobię? A no właśnie o to, aby takie groźby znalazły swój koniec w sądzie. Takich „pozdrowień” dostałem od wczoraj dziesiątki. A to tylko utwierdza mnie, że nienawiść musi być ścigana. I to nie jest wolność słowa... – napisał na Twitterze partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek. >
Chłopak Roberta Biedronia postuluje więzienia dla krytyków LGBT, uznanych za "niebezpiecznych homofobów"? Łaskawca. Mógł przecież zażądać od razu kary śmierci. Jednak na szczęście jest osobą tolerancyjną i uznał, że wystarczy tylko kara więzienia. Dziękujemy – komentuje na Twitterze Adam Andruszkiewicz.>
Najnowsze