Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: Adam Słomka

– Ściągałem przez lata zabójcę mojej mamy, którą w stanie wojennym zabił pułkownik SB – potrącił ją po pijanemu samochodem. Wytropiłem go, dowiedziałem, jak się nazywa i doprowadziłem do tego, że zostało to nagłośnione. (...) W III RP nie podniósł żadnej odpowiedzialności. Sądy na podstawie zaświadczenia lekarza pediatry stwierdziły, że on jest chory psychicznie i nie może być sądzony. – powiedział Adam Słomka w kolejnym odcinku cyklu "Ponad prawem".>
Poza działalnością kombatancką – prowadzę założone razem z Kornelem Morawieckim Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych. (...) Ostatnio zostałem skazany w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga za to, że doprowadziłem do zlikwidowania pomnika wdzięczności okupacyjnej Armii Czerwonej w Parku Skaryszewskim. Pomnika nie ma już od paru lat, ale znalazła się ekipa, która postanowiła mnie skazać – wyjaśnia na antenie Telewizji Republika Adam Słomka, działacz opozycji w czasach PRL w najnowszym odcinku programu „Ponad Prawem”. >
Gościem red. Ewy Stankiewicz w programie "Otwartym Tekstem" był Adam Słomka z Konfederacji Polski Niepodległej – Niezłomni. – Zarzuca mi, że znieważyłem ją i organ konstytucyjny, tj. Sąd Najwyższy, wywieszając baner o treści: "Skorumpowani sędziowie do więzień". Gdyby pojawiła się treść "skorumpowani sędziowie do Sądu Najwyższego", wówczas byłoby dobrze? – mówił o starciu z Małgorzatą Gersdorf?>
– Całe nasze życie, nie tylko jako nastolatków, dorosłych ale również osób starszych, jesteśmy szykanowani – mówiła Beata słomka na antenie Telewizji Republika.>
Podczas dzisiejszej sprawy w Sądzie Najwyższym, gdzie SN uznał, że prezydent Andrzej Duda nie mógł ułaskawić Mariusza Kamińskiego, doszło do dantejskich scen. ZOBACZ FILM>
Adam Słonka, lider KPN-Niezłomni, został zatrzymany przez policję podczas wiecu, jaki środowiska patriotyczne zorganizowały pod pomnikiem Wdzięczności Armii Radzieckiej w Parku Skaryszewskim w Warszawie. >
Konferencja o dezinformacji zorganizowana przez NATO, proces Adama Słomki oraz szukanie sposobów na wprowadzenie zmian w polskim wymiarze sprawiedliwości - o tym wszystkim w najnowszym ,,Otwartym tekstem". W programie przedstawiona zostanie dalsza część rozmów z byłymi dziennikarzami Russia Today. Spotkanie z nimi miało miejsce w ramach konferencji o dezinformacji w ogólnoświatowych mediach zorganizowanej przez Centrum Ekspercie NATO. Wczoraj doszło do rozprawy, w której oskarżonym był p. Adam Słomka - przedstawiciel Konfederacji Polski Niepodległej ,,Niezłomni". Wszystkiemu przyglądał się wysłannik TV Republika. Gościem Ewy Stankiewicz była także p. Agnieszka Zdanowska z kancelarii Lech Obara i współpracownicy. Razem z przedstawicielami portalu dajwlape.pl porozmawiają o działalności sądów w Polsce.>
Gościem programu „W Punkt” był Adam Słomka, działacz i lider KPN "Niezłomni", który opowiadał o sprawie Zygmunta Miernika. >
Zygmunt Miernik już od 50 tygodni siedzi w więzieniu, za protest wobec sędziny, która gwarantowała bezbronność Czesława Kiszczaka. To również 4 tydzień protestu pod budynkiem Sądu Najwyższego w Warszawie. Protestu przeciwko bezkarności i korupcji sędziów w Polsce. >
Dowiedziałem się o Jego istnieniu zanim spotkaliśmy się osobiście. W 1981 roku dla komunistycznej propagandy sączonej poprzez RTV i na łamach „Trybuny Robotniczej” w województwie Katowickim Tadeusz był uosobieniem istnego diabła wcielonego. W zgodnym przekazie władz PRL-u miał „dowodzić bojówką ekstremistów z Solidarności i KPN-u” by sterroryzować spokojnych towarzyszy poświęcających się chlubnej pracy socjalistycznej. Pogrzeb Tadeusza Buranowskiego odbędzie się w środę 1 czerwca o godz. 12.00 w Kościele pod wezwaniem św. Mateusza w Czeladzi ul. Powstańców Śląskich 34.>
W zderzeniu Miernika z sędzią Sadu Okręgowego, to Miernik jest człowiekiem racjonalnym, który wie, co robi i upomina się o sprawiedliwość, a sąd jest oszołomem, który łamie prawo – mówiła na antenie TV Republika Ewa Stankiewicz. >
Przed rozpoczęciem posiedzenia Trybunału Konstytucyjnego, który zbada dziś zgodność z konstytucją nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS doszło do incydentu. >
Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP odbyła się w Warszawie. Wzięli w niej udział: Zdzisław Jankowski, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Zabrakło najbardziej znanych i mających największe sondażowe poparcie kandydatów antysystemowych: Pawła Kukiza, Janusza Korwin - Mikkego i Grzegorza Brauna. >
Czesław Kiszczak odmówił pacyfikacji KPN, a naciskali na to ludzie z otoczenia właśnie Bronisława Komorowskiego – powiedział były opozycjonista Adam Słomka odnosząc się do okupacji Dworca Głównego w Katowicach w 1989 roku.>
Najnowsze