Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ted Cruz: Przez błąd programu tysiące głosów na Trumpa przyznano Bidenowi. Finał w Sądzie Najwyższym

JK 9:31 9 listopada 2020
Prezydent USA Donald Trump.PAP/EPA/MICHAEL REYNOLDS
Republikański senator Ted Cruz stwierdził na antenie stacji Fox News, że w Michigan z powodu błędu oprogramowania 6 tys. głosów na Donalda Trumpa przyznano Joe Bidenowi. Polityk powtórzył także informację podaną przez obóz Trumpa o przypadkach zliczania głosów wyborców, którzy nie żyją.

Senator Ted Cruz przyznał w niedzielę, że Donald Trump wciąż ma szansę na zwycięstwo. Polityk przewiduje, że walka prawna zespołu Trumpa zakończy się w Sądzie Najwyższym.

- Uważam, że prezydent Donald Trump wciąż ma otwartą drogę do zwycięstwa, a prowadzi ona przez policzenie każdego głosu oddanego zgodnie z prawem oraz nieliczenie tych głosów, które zostały oddane w sposób nielegalny - powiedział Cruz w "Sunday Morning Futures".

Cruz odniósł się do kontrowersji w hrabstwie Michigan, w którym kilka tysięcy głosów oddanych na Trumpa zostały policzone Joe Bidenowi. - Należy to wszystko sprawdzić. Ta sprawa może z łatwością trafić do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych - powiedział Cruz.

Senator spodziewa się podobnego procesu, jaki miał miejsce w wyborach w 2000 roku, kiedy to o urząd starali się George W. Bush oraz Al Gore i to Sąd Najwyższy przesądził o wyniku tych wyborów. - Media próbują przekonać wszystkich, że sprawa jest zakończona, ale to tak nie działa. Musimy przestrzegać prawa - dodał senator z Texasu.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze