Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Targalski: Rosji zależy na chaosie, Niemcom na stabilnym rządzie PO – jedni i drudzy chcą obalić rząd

ds 15:25 18 grudnia 2016
DR JERZY TARGALSKITelewizja Republika
Dr Jerzy Targalski gościł w Telewizji Republika, gdzie trwa specjalne wydanie programu ze względu na ostatnie wydarzenia na polskiej scenie politycznej.

KONTROWERSJE WOKÓŁ USTAWY DEZUBEKIZACYJNEJ

– To co dzieje się w Polsce można rozstrzygać i porównywać do poziomu Polskiego oraz do poziomu międzynarodowego – mówił dr Jerzy Targalski.

– Mamy trzech graczy na poziomie międzynarodowym. Rosja, Niemcy, oraz tzw. Zjednoczony Front Pederastów Europy, którzy ideologicznie chcą zawładnąć Polakami i zrobić z nas typową Europę Zachodnią. Niemcy chcą z nas zrobić gospodarczego partnera, u którego mamy kupować i najlepiej nic nie produkować co oznacza zależność od Niemców. Rosja niedługo rozpocznie porozumienie z Ameryką (po tym jak Trump obejmie władzę w USA), Putin będzie chciał pokazać, że w naszym kraju nie potrzeba baz wojskowych a Ukraina jest własnością Kremla – dodał historyk.

– Podsumowując, za ostatnimi wydarzeniami na polskiej scenie politycznej i nie tylko stoją te trzy czynniki międzynarodowe i kilka polskich – skwitował gość Telewizji Republika.

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze