Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Targalski o Mieszkowskim: nie pomylił się. Nie wie jak się głosuje? Władze umysłowe odmówiły mu posłuszeństwa?

pmb 19:25 26 czerwca 2019
Fot. Telewizja Republika
Pan Mieszkowski się nie pomylił. Poseł, który nie wie jak się głosuje… Władze umysłowe odmówiły mu posłuszeństwa? – pytał dr Jerzy Targalski (politolog, historyk), który był gościem red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” w Telewizji Republika.

Dr Targalski zaczął od tematu "wygaszania Konfederacji". – Ten projekt został wycofany. Jakubiak odstąpił, bo nie udało mu się przejąć dowodzenia w ugrupowaniu. Za bardzo mu się spieszyło. Korwin? Jeżeli ci młodzi ludzie chcą zaistnieć na poważnie, a nie w roli "płaskoziemców"… (...) To są pułapki wolności słowa. Nie można dopuszczać wszelkich, szalonych poglądów – wskazał dr Targalski. –- Myślę, że ci młodzi ludzie, którzy chcą zaistnieć, to będą musieli porzucić Janusza Korwin-Mikkego. Braun to kolejna osoba do odsunięcia. (...) Winnicki nie dopuścił do tego, żeby Jakubiak objął stery – podkreślił politolog.

– W każdej partii toczy się rywalizacja o przywództwo. Jeżeli Konfederacja chce być siłą polityczną, to musi zrezygnować z tzw. "płaskoziemców". Federacja będzie szukała koalicjanta. Myślę, że projekt Konfederacji został wycofany. W tym momencie na pierwszy plan będzie wysuwana partia Kołodziejczaka. Myślę, że Jakubiak i Liroy-Marzec mogą wejść w sojusz z Kołodziejczakiem – mówił doktor.

– Jeżeli polityk chce głosów wyborców to do nich jedzie i im coś obiecuje. Samo jeżdżenie jednak nic nie daje. Co obieca Schetyna? Panowanie UB-ecji w sądzie do końca świata? (...) Pan Mieszkowski się nie pomylił. Poseł, który nie wie jak głosuje… Władze umysłowe odmówiły mu posłuszeństwa? Nowoczesna to projekt zamknięty – mówił gość red. Kani.

Zobacz także: Mieszkowski peroruje! "W państwie policyjnym Ziobro, Kaczyński, Erdoğan, Putin czują się świetnie". Internauci są oburzeni! 

– Takie ugrupowania jak np. Ruch Palikota są tworzona na okoliczność każdych wyborów. Nowoczesna, Wiosna… Kolejne twory, które mają namącić na polskiej scenie politycznej. (...) Myślę, że w tej chwili Kozlovska jest w zamrażarce. Czeka, aż wszyscy o niej zapomną. Będzie użyta powtórnie – podkreślił dr Targalski.

W najnowszym odcinku zabrakło kocich ekspertów – "pochowały w mysich dziurach w taki upał" Cry


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze