Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Targalski: Janusz Korwin-Mikke to ulubieniec prasy rosyjskiej

pmb 8:04 30 kwietnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Wielu członków Konfederacji ma związki z Rosją. (...) Janusz Korwin-Mikke to ulubieniec prasy rosyjskiej – powiedział dr Jerzy Targalski, który był rozmówcą Doroty Kani w Polskim Radiu 24.

Dr Jerzy Targalski ocenił sytuację we Francji. – Marine Le Pen najprawdopodobniej wygra wybory do Parlamentu Europejskiego we Francji. Trudno znaleźć we Francji ugrupowanie, które nie byłoby prorosyjskie – podkreślił gość Doroty Kani.

Historyk powiedział co sądzi o ugrupowaniu KORWiN Braun Liroy Narodowcy. – Wielu członków Konfederacji ma związki z Rosją. (...) Janusz Korwin-Mikke to ulubieniec prasy rosyjskiej. 

Politolog zdefiniował również grupy docelowe Konfederacji.– Elektorat Konfederacji składa się z dwóch grup: zwolennicy starej endecji, ludzie nienawidzący Ukrainę i bojący się panicznie roszczeń żydowskich oraz ludzie młodzi, do których trafia przekaz Konfederacji.

Jakie jest paliwo ugrupowania? – Obawa przed wpływami amerykańskimi ze względu na działalność na rzecz Rosji oraz z powodu strachu ze względu na ewentualne poparcie USA dla roszczeń żydowskich.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze