Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński z apelem: Szwedzi! Jesteście wikingami. Co się stało, dlaczego nie walczycie o swój kraj tak jak dawniej?

pmb 12:42 22 sierpnia 2018
Fot. Telewizja Republika
– Szwedzi! Jesteście wikingami. Co się stało, dlaczego nie walczycie o swój kraj tak jak dawniej? Co się z Wami dzieje? Gdzie jesteście wikingowie? – pytał Dominik Tarczyński (PiS) szwedzkich dziennikarzy gazety internetowej „Nyheter Idag”, którzy przybyli do Polski, aby przekonać się jak wygląda sytuacja w kraju nad Wisłą.

Kiedy widzę wiadomości o tym, co się dzieje w Szwecji, widzę palące się samochody, zamieszki spowodowane przez nielegalnych imigrantów, zastanawiam się, gdzie jesteście wikingowie? Gdzie jest Wasza siła? Gdzie jest Wasza duma z tego, kim jesteście? – pytał poseł Tarczyński.

– Popatrz na piękną Warszawę! Zobacz, jak ludzie są uciskani. Tak to wygląda – ludzie są szczęśliwi, gospodarka się rozwija, jest najniższe bezrobocie w historii. Popatrz na twarze ludzi. Zapytaj kogokolwiek, jak się czuje w Polsce teraz – opowiadał.

– Jeśli politycy odpowiedzialni za to szaleństwo będą dalej rządzić, spróbujcie wyobrazić sobie, co będzie w Szwecji, w Europie za 5-10 lat. Zostanie zniszczona – nie miał wątpliwości poseł PiS.

Źródło: Nyheter Idag/Twitter/wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze