Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tajemniczy prosiaczek intryguje opinię publiczną... "Może pan prezydent chce podłożyć świnię tym projektem?"

am 17:59 28 listopada 2018
Telewizja Republika
Gośćmi red. Marcina Bąka w popołudniowej rozmowie Telewizji Republika byli radni stołecznego ratusza dwóch ugrupowań – Oskar Hejka z Prawa i Sprawiedliwości oraz Paweł Lech z Platformy Obywatelskiej. – To, co zostało zaprezentowane, to jeden z wielu rysunków, które wchodzą w skład zwycięskiej pracy. Budżet, wieloletnia prognoza finansowa, jest programowana na wiele lat naprzód – tłumaczył radny Platformy.

– Jestem przekonany, że będzie bardzo dobrym prezydentem Warszawy.  Zebrał sobie doświadczonych urzędników, którzy znają standardy pracy. Nie brakuje jednak nowych osób, które są powiewem świeżości z nowymi pomysłami – rozpoczął radny Platformy Obywatelskiej.

– Po owocach go poznacie. Za jakiś czas poznamy prawdziwe oblicze prezydenta Trzaskowskiego. Po ostatnich jego decyzjach widzimy, że rakiem powoli się wycofuje ze swoich wyborczych obietnic. Podwyżki dla nauczycieli, podwyżki za śmieci… Wygląda na to, że pomimo zapewnień, zderzył się z rzeczywistością – ostrzegł Hejka.

Zagospodarowanie Placu Defilad

– To, co zostało zaprezentowane, to jeden z wielu rysunków, które wchodzą w skład zwycięskiej pracy. Budżet, wieloletnia prognoza finansowa, jest programowana na wiele lat naprzód. Zaprojektowanych jest wiele inwestycji. Oprócz samego placu, chodzi też o Muzeum Sztuki Nowoczesnej czy teatr – wymieniał Lech.

Tajemniczy prosiaczek 

– Może to właśnie regularna świnia. Może pan prezydent chce podłożyć świnię tym projektem? – śmiał się radny Prawa i Sprawiedliwości. – Mam nieodparte wrażenie, że to będzie jeden wielki trawnik. Tutaj czegoś zabrakło. To wizja bardzo wytrawna, oszczędna. Oczekiwałbym w tym miejscu czegoś więcej – kontynuował.

– Jest szereg pomysłów, które w trakcie kampanii zaprezentował minister Jaki. Klub radnych PiS ma wiele koncepcji, które mogłyby ułatwić i umilić życie mieszkańców. Pytanie czy prezydent Trzaskowski będzie chciał rozmawiać z opozycją – tłumaczył Hejka.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze