Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szydło: Musimy pamiętać, że jesteśmy na służbie

mk 21:27 25 października 2015
telewizja republika
– Drodzy rodacy, to wam chcieliśmy najbardziej podziękować – przemawiała Beata Szydło po ogłoszeniu wyników wyborów. – Musimy pamiętać, że jesteśmy na służbie – uzupełniała.

– To był wspaniały czas. To wielkie zwycięstwo was wszystkich. To wasza praca i wasze zaangażowanie – mówiła Szydło. – Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie decyzje które podjął premier Kaczyński. Jemu należą się największe brawa i największe podziękowania – podkreślała.

– Zwyciężyliśmy, bo byliśmy konsekwentni w podejmowaniu trudnych wyzwań, które przed nami stanęły. Szliśmy tą trudną drogą, którą wyznaczył nam prezydent Lech Kaczyński. Ciężko pracowaliśmy i byliśmy pokorni – przemawiała Szydło.

– Nie zwyciężylibyśmy, gdyby nie Polki i Polacy, którzy powiedzieli nam, czego oczekują. To oni powiedzieli nam, co jest dla nich najważniejsze. Teraz nam zaufali i oddali na nas swoje głosy – mówiła.

– Drodzy rodacy, to wam chcieliśmy najbardziej podziękować. Dziękujemy, że oddaliście na nas swój głos – przemawiała.

Beata Szydło podkreślała potrzebę pracy z Polakami. – Musimy pojechać do Polaków i z nimi pracować. Bez ludzi to nie będzie dobra władza – oceniła.

– Dla wielu ludzi nasz sukces jest nadzieją i nam tej nadziei nie wolno zmarnować. Musimy pamiętać, że jesteśmy na służbie. Daliśmy radę – zakończyła Beata Szydło.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze