Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szef MON podpisał koncepcję Obrony Terytorialnej. "Obrona Terytorialna Kraju wchodzi w fazę realizacji"

mb 12:05 25 kwietnia 2016
twitter/@mon_pl
Podczas wizyty w CXXV LO im. Waldemara Milewicza w Warszawie minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podpisał koncepcję tworzenia obrony terytorialnej. Zdaniem ministra, klasy mundurowe staja się współtwórcą i czynnym uczestnikiem tej koncepcji. – Cieszy mnie, że powołanie do życia Obrony Terytorialnej Kraju następuje właśnie tu i teraz – podkreślał minister.

Wizytowane przez szefa MON liceum jest jedną z licznych w naszym kraju szkół z klasami mundurowymi. Podczas wizyty miało miejsce podpisanie przez ministra Macierewicza koncepcji tworzenia Obrony terytorialnej. W przemówieniu Macierewicz zaznaczał, że nowoczesna arma wymaga takiego komponentu, system bezpieczeństwa też go wymaga. Organizacje proobronne oraz klasy mundurowe będą miały do odegrania ogromną rolę w realizacji tej koncepcji.

W przemówieniu do uczniów i nauczycieli szkoły minister Macierewicz stwierdził, że wraz z podpisaniem koncepcji obrony terytorialnej klasy mundurowe stają się współtwórcą i uczestnikiem tej koncepcji.

Źródło: twitter.com/Ministerstwo Obrony Narodowej

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze