Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szef MON ma przedstawić "niejawną informację" o sytuacji w Iraku

ajm 12:56 8 stycznia 2020
Mariusz Błaszczak, szef MONKancelaria Premiera, Flickr, CC0
Zaproponowałem przedstawienie niejawnej informacji odnośnie sytuacji w Iraku po atakach rakietowych na bazy Al Asad i Irbil-napisał na Twitterze szef MON, Mariusz Błaszczak. Minister podkreślił, że zgłosił przewodniczącemu sejmowej Komisji Obrony Narodowej zmianę tematu dzisiejszego posiedzenia.

Szef MON na dzisiejszym posiedzeniu sejmowej Komisji Obrony Narodowej zamierza przedstawić niejawną informację na temat sytuacji w Iraku po atakach rakietowych na bazy Al Asad i Irbil.

Posiedzenie Komisji zaplanowane jest na godzinę 17. Pierwotnie planowano, że na zamkniętym posiedzeniu przedstawione zostanie informacja szefa resortu obrony w sprawie aktualnych probloemów obronności, jak również planów działania MON ze szczególnym uwzględnieniem Planu Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych RP.

"W związku z sytuacją na Bliskim Wschodzie zgłosiłem przewodniczącemu sejmowej Komisji Obrony Narodowej Michałowi Jachowi zmianę tematu dzisiejszego posiedzenia”- napisał minister na Twitterze.

Polityk poinformował, że zaproponował szefowi komisji przedstawienie niejawnej informacji dotyczącej sytuacji w Iraku po atakach rakietowych na bazy Al Asad i Irbil.

Przypomnijmy, że w nocy z wtorku na środę amerykańska baza lotnicza Al Asad w środkowym Iraku oraz lotnisko wojskowe Irbilu w Irackim Kurdystanie zostały ostrzelane pociskami wystrzelonymi z terytorium Iranu. Na bazy spadło ponad tuzin pocisków.

 

Źródło: Polskie Radio 24 // Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze