Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szef MON: bezpieczeństwo jest priorytetem dla rządu PiS. Chcę nadrobić zaniedbania, które przez lata miały miejsce

PR 14:25 7 kwietnia 2019
twitter.com/MON_GOV_PL
Szef MON Mariusz Błaszczak spotkał się w niedzielę z żołnierzami ćwiczącymi na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. - Bezpieczeństwo jest priorytetem dla rządu PiS, dlatego przeznaczamy duże pieniądze na modernizację Wojska Polskiego; zależy mi na tym, by wszystkie zaniedbania, które przez lata miały miejsce, zostały teraz nadrobione - mówił w niedzielę szef MON Mariusz Błaszczak.

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak spotkał się w niedzielę z żołnierzami 12. Brygady Zmechanizowanej.

- Bardzo się cieszę z tego, co widziałem, z tej rozmowy, którą odbyłem zarówno z dowódcami, jak i z żołnierzami. To jest dowód tego, że Wojsko Polskie spełnia najwyższe standardy - mówił minister. 

Mariusz Błaszczak podkreślił, że dla rządu PiS bezpieczeństwo jest priorytetem.

- W związku z tym przeznaczamy duże pieniądze na modernizację Wojska Polskiego - podkreślił. Jak dodał, Wojsko Polskie dynamicznie zmienia się. - Sam włączam się w ten proces bardzo intensywnie. Zależy mi na tym, żeby te wszystkie zaniedbania, które przez lata miały miejsce, zostały teraz nadrobione, żeby Wojsko Polskie dysponowało nowym sprzętem - zaznaczył. 

 

- Żeby Wojsko Polskie było sprawne i spełniało najwyższe standardy, oprócz najnowszego sprzętu, musi być świetnie wyszkolone. Dziś mamy przykład szkolenia poza poligonem, które daje zdolności bojowe Wojsku Polskiemu - oświadczył.

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze