Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Szef klubu GP w Filadelfii: prezydentura Andrzeja Dudy przełomowa w sprawach polsko- amerykańskich

K.B. 16:31 19 lutego 2020
Telewizja Republika
Gościem w programie Republika po Południu był Tadeusz Antoniak, szef klubu Gazety Polskiej w Filadelfii.

Kampania prezydencka. Kluby Gazety Polskiej wspierają Andrzeja Dudę.

– Nie tylko kluby, ale również komitet smoleńsko- katyński, który mam zaszczyt reprezentować oraz wszystkie środowiska patriotyczno- niepodległościowe i rożne organizacje. Z punktu widzenia polskiej racji stanu i racji narodowej i tego, co w ostatnim okresie zrobiły rządy dobrej zmiany ale również prezydentura Pana Andrzeja Dudy, szczególnie w sprawach polsko- amerykańskich. Śmiem twierdzić, że jest to prezydentura przełomowa, bo te kontrakty, które zostały zawarte w ostatnim czasie, czy to na zakup myśliwców, czy to na zakup gazu skroplonego, czy stacjonowanie wojsk amerykańskich w Polsce, to są milowe kroki dla bezpieczeństwa i rozwoju Polski- powiedział Antoniak. 

Jaka jest rola Klubów Gazety Polskiej w kontekście wspierania kandydata na prezydenta?

– Przede wszystkim aktywizowanie społeczeństwa polonijnego. Przejawia się to np. w formie uczestnictwa w komisjach wyborczych naszych przedstawicieli, organizowania całych komisji, bo jest teraz nastawienie konsulatów żeby było jak najwięcej punktów, żeby jak najwięcej ludzi głosowało- podał przykład Tadeusz Antoniak.

– Więcej ludzi interesuje się i chce brać udział w wyborach w środowiskach konserwatywnych, prawicowych. Pokazują to także wyniki wyborów. W USA od kilkunastu lat wyniki partii po tzw. prawej stronie są zawsze przygniatające do lewej strony- ocenił.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze