Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Świerzyński nie wytrzymał i odniósł się w ostrych słowach do awarii ściekowej. Uderzył w Rabieja: Jak się grzebie w cudzej "d...." to g.... wypływa

M.N. 20:18 29 sierpnia 2019
Telewizja Republika
We wtorek rano doszło do awarii jednego z kolektorów, przesyłającego ścieki z części lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni "Czajka". Do dramatycznej sytuacji w ostrych słowach odniósł się lider Bayer Full Sławomir Świerzyński.

Sztab kryzysowy w KPRM zwołał na czwartkowy wieczór premier Mateusz Morawiecki. Udział w posiedzeniu sztabu biorą m.in.: minister środowiska Henryk Kowalczyk, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister zdrowia Łukasz Szumowski i główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas.

 Do sprawy awarii w czyszczalni "Czajka" odniósł się na Twitterze lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński. "W kwestii awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Jak się grzebie w cudzej "d...." to g.... wypływa. Panie wice prezydencie co z tym zrobisz, może nowa fotka z kochankiem ?" – napisał na Twitterze. Gwiazdor disco polo nawiązał w ten sposób do głośnego zdjęcia Pawła Rabieja ze swoim partnerem. Na opublikowanej niedawno w mediach społecznościowych fotografii widać jak mężczyźni leżą ze sobą w łóżku.

Źródło: Twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze