Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suski: wniosek o odwołanie Sasina jest skandaliczny, polityczny i nieuzasadniony

M.N. 20:58 28 maja 2020
Telewizja Republika
Wniosek KO o wotum wyrażenie nieufności wobec ministra aktywów państwowych wicepremiera Jacka Sasina jest "skandaliczny, polityczny i nieuzasadniony" - mówił w czwartek w Sejmie poseł PiS Marek Suski.

Suski przekonywał, że wniosek Koalicji Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra aktywów państwowych Jacka Sasina jest "skandaliczny, polityczny i nieuzasadniony".

"Były tam zarzuty różne. Po pierwsze, że wybory były przygotowywane, a drugi zarzut, że tych wyborów nie było. Były zarzuty, że pan premier nie zajmował się walką z COVID-em i na Mazowszu panowała zaraza" - zaznaczył poseł.

Według niego "rachunek za nieprzeprowadzone wybory prezydenckie powinien zapłacić Senat i powinni zapłacić samorządowcy, którzy odmawiali nawet lokali dla umieszczenia w nich urn wyborczych".

 

 

"Tak się właśnie samorządowcy zapisali, niszcząc polską demokrację" - powiedział Suski.

"Rekomenduję w imieniu komisji odrzucenie tego wniosku jako skandalicznego, politycznego i przerzucającego wasze winy na premiera, który chciał, żeby konstytucja w Polsce była przestrzegana a wyście to udaremnili" - powiedział poseł PiS.

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze