Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suski: Pani premier nadal będzie ważną postacią w rządzie! To nie jest rozstanie

M.N. 17:56 8 grudnia 2017
Telewizja Republika
– Przypisano brzydką gębę pani premier Szydło, aby zmienić ten wizerunek musieliśmy zmienić premiera. Musimy pokazać, że w tej chwili będziemy mogli bardziej bronić Polski. Nam potrzebne są inwestycje bezpośrednie, z zagranicy z nowymi technologiami! Pani premier nadal będzie ważną postacią w rządzie! To nie jest rozstanie – powiedział dla Telewizji Republika Marek Suski (PiS).

– W dużym stopniu informacje w prasie, że być może Mateusz Morawiecki zostanie premierem to nie były przecieki, tylko przypuszczenia dziennikarzy. Ta rekonstrukcja nad którą pracowali liderzy dąży do tego, aby mieć troszkę inne priorytety. Do tych zadań rozpatrywane były różne osoby do konkretnych zadań. Sądzę, że z tych długo-tygodniowych narad wyszło, że powinno aby to był człowiek, który będzie kładł duży nacisk na gospodarkę i rozwój. Trudno było wskazać na kogoś innego w tej sytuacji niż Mateusz Morawiecki.

– Inne rządy też zakładały, że będą dokonywać pewnych zmian i zwykle się to nie udawało. Pamiętam jak przygotował się AWS, ale im się to zupełnie rozlazło i nie udało. Ważne jest dzielenie na pewne fazy i priorytety. Na początku mówiliśmy otwarcie, że chcemy zredukować ubóstwo, pomóc polskim rodzinom, mam tu na myśli program 500+. Wielu w to nie wierzyło, zwłaszcza PO ale udało się! Niewątpliwie program z pierwszych lat kadencji został zrealizowany.

W UE panuje nagonka na Polskę

– To nie jest tak, że Polska jest wyspą na Oceanie Spokojnym. W UE panuje nagonka na Polskę, podsycona przez opozycję – trzeba to podkreślić. To są zewnętrzne zagrożenia, gdzie Polska jest oskarżana o nazizm, faszyzm. Używając kłamstw szkaluje się Polskę. To jest wojna informacyjna, wizerunkowa.

– Mateusz Morawiecki jest wielkim patriotą, wrażliwym na ludzkie zło. Przypisano brzydką gębę pani premier Szydło, aby zmienić ten wizerunek musieliśmy zmienić premiera. Musimy pokazać, że w tej chwili będziemy mogli bardziej bronić Polski. Nam potrzebne są inwestycje bezpośrednie, z zagranicy z nowymi technologiami! Pani premier nadal będzie ważną postacią w rządzie! To nie jest rozstanie. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze