Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SUKCES! Polski aktor doceniony w prestiżowym rankingu Forbes

M.N. 15:37 14 lutego 2019
zrzut ekranu / TVP
Maciej Musiał został wyróżniony w rankingu 30 najbardziej wpływowych osób przed 30-stką w kategorii ''rozrywka''. W zestawieniu magazynu Forbes jest również Daniel Radcliffe, odtwórca roli Harry’ego Pottera oraz Tom Holland grający Spider-Mana.

Ranking ''30 under 30'' to zestawienie trzydziestu młodych ludzi, którzy mają mniej niż trzydzieści lat, a już wyróżniają się w jakiejś dziedzinie. Zestawienie magazynu tworzone jest z uwzględnieniem przedstawicieli 10 branż takich jak m.in finanse, sport i gry, rozrywka czy sztuka i kultura. Forbes przez cały czas sprawdza nominowanych, a następnie wybiera ''odważnych i śmiałych twórców, którzy wnoszą nowe pomysły do Starego Świata'' W tegorocznym rankingu znalazło się aż trzech Polaków – Maciej Musiał (rozrywka), dr. Mateusz Hoła (nauka i opieka zdrowotna) oraz Mateusz Tomaszkiewicz (sport i gry).

24-letniego aktorka wyróżniono za rolę w serialu ''1983'', pierwszej polskiej produkcji wydanej przez Netflix, dzięki której Musiał zaczął być rozpoznawany za granicą. W Polsce kojarzymy go również za sprawą roli w popularnym serialu ''Rodzinka.pl'', w którym gra od 2011 roku.

Aktor nie ukrywa radości związanej z wyróżnieniem. Na jego profilu na Intagramie możemy przeczytać obszerny post, w którym dzieli się swoimi emocjami.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem. Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans. Dziś „1983” można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie. Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;) @agataserge

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official) Lut 12, 2019 o 6:20 PST

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze