Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SUKCES AKCJI WYSYŁANIA E-MAILI! Skrzynki europosłów zalewane mailami w sprawie reformy sądownictwa w Polsce

M.N. 20:06 11 lutego 2020
pixabay.com
Skrzynki eurodeputowanych zalewane są we wtorek setkami jednobrzmiących maili od osób przedstawiających się jako Polacy, którzy domagają się zmian w wymiarze sprawiedliwości. Akcja związana jest z zaplanowaną na wieczór debatą o praworządności w Polsce.

O fali maili poinformował na Twitterze słowacki europoseł frakcji Odnowić Europę Michal Szimeczka, który był inicjatorem dyskusji na temat stanu rządów prawa w Polsce.

"Na moją skrzynkę odbiorczą kierowane są obecnie dziesiątki identycznych e-maili od domagających się +reform w polskich sądach+ i mówiących o +bezwarunkowym zwycięstwie partii rządzącej+. To z pewnością wszyscy ci zaniepokojeni obywatele z zatroskaniem oczekują dziś wieczorem debaty na temat Polski w PE" - napisał na Twitterze polityk.

Wiadomości elektroniczne kierowane są nie tylko do niego, ale też do innych europosłów oraz unijnych komisarzy. "Zaczęło się około godz. 15, w tej chwili mamy około 350 wiadomości i wciąż przychodzą nowe" - powiedział PAP asystent jednego z eurodeputowanych.

Do wzięcia udziału w akcji zachęca portal Niezależna.pl, Telewizja Republika oraz "Gazeta Polska".

 

Tutaj więcej na ten temat:

Niech Europa pozna prawdę o sytuacji w Polsce! Rusza wielka akcja Niezależnej i "Gazety Polskiej"

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...
TAGI: akcja, e-mail, UE


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze