Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Suczka połknęła kawałki mięsa z gwoździami. Sprawcy szuka policja

ar 16:20 20 kwietnia 2021
Właścicielka zaapelowała o udostępnianie wiadomościCanva
Mięso, które ktoś specjalnie nafaszerował gwoździami połknęła suczka Lilu. Cztery gwoździe miała w żołądku i jeden w jelitach. Ta przerażająca sytuacja miała miejsce na jednym z osiedli w Nowej Soli. Właścicielka zaapelowała do mieszkańców

- Mieszkańcy Osiedla Konstytucji Trzeciego Maja 8 oraz ul. 1 Maja 26 przy Ars Medica uważajcie na swoje pupile! - napisała nowosolanka na profilu Spotted Nowa Sól.

- Dnia 15 kwietnia moja suczka zjadła kawałki wędliny z wbitymi gwoździami - kawałki widoczne na zdjęciu (nie złapała wszystkiego) pozostawione na wysokości klatki 8H oraz 8G. Na prześwietleniu okazało się, że ma pięć gwoździ . Cztery w żołądku i jeden w jelitach. Operacja się udała, ale jej stan jest ciężki, a moje serce pękło - dodała.

Suczka po przejściu operacji, walczy o życie

- Dla mnie Lilu to członek rodziny. Ma osiem lat. Operację przeżyła, ale co dalej, nie wiem. Na chwilę obecną mam nadzieję, że jest na tyle stabilna by mogła wrócić do domu - przyznaje pani Paulina.

- Nie słyszałam, aby wcześniej takie zdarzenia były u nas. Ale w komentarzach pod postem na Spotted Nowa Sól są wpisy osób, które twierdzą, że to nie pierwszy raz - dodała.

Właścicielka zaapelowała o udostępnianie wiadomości

– W piątek, 16 kwietnia przyjęliśmy zgłoszenie o tym, że nieznana osoba na jednej z nowosolskich ulic umieściła kawałki mięsa z gwoździami – potwierdza sierżant sztabowy Justyna Sęczkowska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Policjanci pracują nad sprawą. Sprawdzają, czy dane miejsce obejmuje monitoring. Ustalenia prowadzi też dzielnicowy.

 

Źródło: gazetalubuska.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze