Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Jakub Przygoński zajął 4. miejsce w Rajdzie Dakar. Polak znajduje się tuż za podium i ma duże szanse wskoczyć do ścisłej czołówki wyścigu. ...>
Halvor Egner Granerud wygrał prolog do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Titisee-Neustad. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki. W pierwszej 10 uplasowali się ...>
Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) odwołała kwalifikacje do weekendowych konkursów Pucharu Świata w skokach w Titisee-Neustadt, które miały się od ...>
Niemiecki portal sport1.de wybrał najlepszych skoczków wszech czasów. W Top 6 pierwsze miejsce zajął Janne Ahonen. Kamil Stoch jest na trzeciej pozycji w ra ...>
Zinedine Zidane, obecnie trener Realu Madryt, a kiedyś legendarny piłkarz znajduje się w izolacji po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2. ...>
Warto ćwiczyć w grupie, nie tylko ze względu na brak doskwierającej samotności, ale także lepsze efekty takich ćwiczeń. O wynikach badań naukowców informuje ...>
High Class Racing zatwierdził listę kierowców na wyścig Rolex 24 w Daytonie. W barwach duńskiego zespołu gościnnie pojedzie Robert Kubica. >
Jakub Przygoński awansował na czwarte miejsce w Rajdzie Dakar. >
Gragerund, Eisenbichler i Stoch. Oto wielka trójka klasyfikacji Pucharu Świata w skokach narciarskich na dzień 6 styczeń. Po dzisiejszej wygranej Kamil Sto ...>
Kamil Stoch zwyciężył dziś w 69. Turnieju Czterech Skoczni. Skoczek sięgnął po trzecią statuetkę w karierze, a inny nasz reprezentant, Dawid Kubacki był dziś ...>
Przed godziną 17.00 rozpoczęły się ostatnie zawody TCS, które odbywają się dziś w Bischofshofen. Ostatecznie wygrał nasz rodak, Kamil Stoch z miażdżąc ...>
W czwartym etapie 43. Rajdu Dakar Jakub Przygoński i Timo Gottschalk zajęli szóste miejsce. W stolicy Arabii Saudyjskiej Rijdzie trzeci raz z rzędu naj ...>
Kamil Stoch uzyskał 138 m i wygrał kwalifikacje do konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. W środowych zawodach wystąpi wszystkich siedmiu bia ...>
Hubert Hurkacz będzie uczestniczył w turnieju ATP w Delray Beach (USA), którym zainauguruje sezon. Tenisista z Wrocławia zgłosił się tam także do debl ...>
Trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz nie ukrywa, że jego piłkarzy czeka pracowity okres przygotowawczy. Lider Ekstraklasy odbył w poniedziałek pier ...>
Iga Świątek zaczęła nowy rok od 17. pozycji w tenisowym rankingu WTA. Liderką jest nadal Australijka Ashleigh Barty. >
Startujący lekkim pojazdem UTV Aron Domżała i Maciej Marton zajęli czwarte miejsce na 2. etapie Rajdu Dakar w Arabii Saudyjskiej. >
Na liście sędziów powołanych na turniej, ogłoszonej w poniedziałek przez FIFA po raz pierwszy w historii klubowych mistrzostw świata w piłce nożnej arbitrem ...>
Golden State Warriors wygrali z Portland Trail Blazers 127:112 w rozegranym w nocy z niedzieli na poniedziałek meczu koszykarskiej ligi NBA. Zespół "W ...>
Kamil Stoch ma na swoim koncie 37. zwycięstwo pucharowe w karierze skoczka narciarskiego. Przekazujemy dobre wiadomości z Innsbrucku. Na podium stanął tak ...>