Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Soloch: im szybciej Stany Zjednoczone odnajdą równowagę, tym lepiej dla świata

JD 14:39 24 stycznia 2021
Zdjęcie ilustracyjne.pexels.com/David Dibert
Kluczowe jest w tej chwili jak nowa administracja poradzi sobie z kryzysem i politycznym i społecznym w Stanach Zjednoczonych - powiedział szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

Nowa administracja Stanów Zjednoczonych będzie się zmagać z  wieloma wyzwaniami. Paweł Soloch podkreślił, że  sytuacja w Stanach Zjednoczonych ma wpływ globalne na interesy państw. 

- Rola Stanów Zjednoczonych jest sprawą globalną. Mocarstwo jest jednym z głównych państw decydujących o tym, co się będzie działo w przyszłości. Kluczowe jest w tej chwili jak nowa administracja poradzi sobie z kryzysem i politycznym i społecznym w Stanach Zjednoczonych. Jego wyrazem były zamieszki związane ze śmiercią czarnoskórego Amerykanina, a teraz w związku z wybraniem nowego prezydenta - powiedział.

- Im szybciej Stany Zjednoczone odnajdą równowagę i będą mogły zaangażować się w wymiar globalny tym lepiej dla świata. Kluczowe jest osiągnięcie równowagi wewnętrznej po to, aby wypełniały swoją globalną misję również wobec naszego regionu - ocenił Paweł Soloch.

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze