Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Śnieg i do -7 st. C. Dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny

mm 8:46 20 marca 2021
Ostrzeżenia przed opadami śniegu obowiązują do godz. 14Fot. PAP/Grzegorz Momot
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegł przed opadami śniegu w południowych powiatach województw: śląskiego, małopolskiego i w zachodniej części województwa podkarpackiego, a także przed oblodzeniem w województwie podlaskim.

Alerty pierwszego i najniższego stopnia przed opadami śniegu w województwie śląskim obowiązują dla powiatów: żywieckiego, cieszyńskiego i bielskiego; w województwie małopolskim dla powiatów: tatrzańskiego, nowotarskiego, suskiego, limanowskiego, nowosądeckiego i gorlickiego, a w podkarpackim - dla powiatów jasielskiego i krośnieńskiego.

Ostrzeżenia przed opadami śniegu obowiązują do godz. 14. IMGW prognozuje tam w tym czasie wystąpienie opadów śniegu powodujących miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 5 do 15 cm.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem obowiązuje w dalszym ciągu w całym województwie podlaskim. Instytut prognozuje tam zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu, co będzie powodowało ich oblodzenie. Temperatura minimalna wyniesie nad ranem od -7 do -3 st. C, a temperatura przy gruncie od -7 do -4 st. C.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze