Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Smoliński o dzisiejszej debacie przedwyborczej: jestem przekonany, że premier Sasin wypadnie lepiej w konfrontacji z politykami totalnej opozycji

M.N. 18:56 1 października 2019
Telewizja Republika
Jacek Sasin to wyważony i odpowiedzialny polityk, natomiast pan Borys Budka należy raczej do „jastrzębi”. Myślę, że ich przekaz będzie się znacznie różnił. Jestem przekonany, że premier Sasin wypadnie lepiej w konfrontacji z politykami totalnej opozycji - powiedział dla Telewizji Republika Kazimierz Smoliński, poseł PiS.

Dziś wieczorem w siedzibie Telewizji Polskiej odbędzie się debata wyborcza. Wezmą w niej udział przedstawiciele pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Wydarzenie będą mogli Państwo oglądać również na antenie Telewizji Republika!

– Mam nadzieję, że ta debata poprawi nasze notowania. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach te debaty mają coraz mniejsze znaczenie. Teraz media społecznościowe są na tyle rozwinięte, że każdy może bez problemu znaleźć różne wypowiedzi każdego z polityków, aby poznać jego zdanie i poglądy – stwierdził Smoliński. 

Dodał, że PiS nie widzi podstaw, aby do tej debaty oddelegować prezesa Kaczyńskiego. – Debaty liderów to już przeżytek – ocenił. 

Prawo i Sprawiedliwość będzie reprezentować wicepremier Jacek Sasin, Koalicję Obywatelską – wiceprzewodniczący PO Borys Budka, PSL – prezes partii Władysław Kosiniak-Kamysz, Lewicę – lider listy w okręgu warszawskim Andrzej Rozenek, a Konfederację – Jacek Wilk. 

– Jacek Sasin to wyważony i odpowiedzialny polityk, natomiast pan Borys Budka należy raczej do „jastrzębi”. Myślę, że ich przekaz będzie się znacznie różnił. Jestem przekonany, że premier Sasin wypadnie lepiej w konfrontacji z politykami totalnej opozycji – mówił nam Smoliński.

W jego ocenie PSL walczy teraz o wszystko stąd decyzja o wystawieniu do debaty Władysława Kosiniak-Kamysza.  

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze