Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ŚMIAĆ SIĘ CZY PŁAKAĆ? Siostry Godlewskie śpiewają Happy Birthday Andrzejowi Dudzie [WIDEO]

M.N. 12:00 16 maja 2018
YouTube
Dzisiaj urodziny obchodzi Andrzej Duda. Prezydent przyszedł na świat w Krakowie 16 maja 1972 roku. Świętuje więc dzisiaj 46 urodziny. Z tej okazji siostry Godlewskie postanowiły nagrać życzenia dla prezydenta. Jak wyszło?

Esmeralda i Małgorzata rozpoczęły swoją karierę od świątecznych piosenek. Później świat usłyszał ich pierwszy singiel „Tak to my”, który odnotował już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube. Siostry Godlewskie pracują nad kolejnym teledyskiem, a w międzyczasie pracują jako prezenterki telewizji 4fun Dance.

Niespodziewanie śpiewające celebrytki opublikowały dziś swój kolejny cover. Tym razem interpretują „Happy Birthday”, które Marilyn Monroe wykonała w 1962 roku dla amerykańskiego prezydenta, Johna F. Kennedy`ego. Nie bez powodu.

16 maja urodziny obchodzi głowa polskiego państwa. Andrzej Duda kończy 46 lat. „Happy birthday Mr President! Nie zapominamy o najważniejszej osobie w państwie. Sto lat dla Andrzeja Dudy z okazji 46. urodzin od Sióstr Godlewskich-Monroe!” - czytamy w opisie.


Źródło: msn.com

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze