Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SKANDALICZNE słowa wiceprezydenta Gdańska! Jakie były powody wybuchu IIWŚ? "złe słowo było Polaka przeciwko innemu narodowi..."

AS 19:32 8 maja 2019
Platforma Obywatelska RP [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]
Wiceprezydent Gdańska Piotr Grzelak podczas miejskich uroczystości upamiętniających 74. rocznicę zakończenia drugiej wojny światowe wypowiedział skandaliczne słowa na temat powodów wybuchu II wojny światowej.

– Na początku było słowo, złe słowo. Słowo jednego przeciwko drugiemu. I to złe słowo było Polaka przeciwko innemu narodowi, Niemca przeciwko innemu narodowi. Europa została tym złym słowem podzielona - przekonywał wiceprezydent Gdańska. 

–  Warto dzisiaj, wydaje się, przypomnieć słowa przewodniczącego Rady Europejskiej, który mówił, że dzisiaj język powoli też zmienia się w złą stronę –  stwierdził. 

– W żadnym wypadku nikt nie podważa tego, kto jest odpowiedzialny za II wojnę światową, że jest to III Rzesza i w drugiej części Związek Radziecki. Natomiast mówię o tym, że dzisiaj jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby Europa pozostała zjednoczona, żeby ta tragedia już się nie powtórzyła - tłumaczył się potem Piotr Grzelak. 

Źródło: Radio Gdańsk

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze