Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandal! Jaśkowiak wykorzystuje miejski portal społecznościowy w kampanii wyborczej

AS 20:17 15 września 2018
Twitter
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak wykorzystuje miejski portal społecznościowy w kampanii wyborczej. Na profilu urzędu miasta pojawił się odnośnik do wyborczej strony obecnego prezydenta. Urzędnicy twierdzą, że jest to wynik błędy, kontrkandydaci nie dają wiary tym deklaracjom.

Na profilu miasta na portalu społecznościowym pojawił się sponsorowany wpis zachęcający do wejścia na stronę wyborczą Jacka Jaśkowiaka.

Oficjalny portal miasta służy do informowania, a nie do promowania kandydatów! Odnośnik zniknął po kilku godzinach. 

– To jest nieprzyzwoite, zwłaszcza w kontekście tego, czego domagał się Jaśkowiak – wolnych mediów – powiedział w rozmowie z „Teleskopem” Jarosław Pucek, kandydat komitetu wyborczego „Dobro Miasta” na prezydenta Poznania. 

– To jest kwestia dobrego smaku i dobrych obyczajów. Tego nie powinno się robić – powiedział dr Tadeusz Zysk kandydat Prawa i Sprawiedliwości. 

– Finansowanie własnej kampanii z pieniędzy publicznych, wykorzystywanie do tego ludzi, sprzętu to jest po prostu niedopuszczalne w demokratycznym państwie – powiedział Ryszard Grobelny, były prezydent Poznania, kandydat komitetu wyborczego „Dobro Miasta” do Rady Miasta Poznania. 

 

Źródło: TELESKOP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze