Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Seryjny morderca w Radomiu? Odnaleziono ciało kolejnej młodej kobiety

MD 16:45 8 listopada 2016
Policja
Jest bardzo prawdopodobne, że w Radomiu działał seryjny morderca. Zatrzymany dziś sprawca zabójstwa 17-latki wskazał policji miejsce ukrycia innego ciała – zaginionej latem dziewczyny.

Wczoraj media obiegła informacji o znalezieniu w lesie na obrzeżach Radomia zwłok 17-letniej dziewczyny. Na jej ciele były liczne obrażenia, które mogły nastąpić tylko na skutek działania osób trzecich. Zatrzymany został w tej sprawie 29-letni Sławomir T.

Według ustaleń prokuratury mężczyzna ten miał umówić się z nastolatką na portalu randkowym. Ostatnie godziny swojego życia 17-latka spędziła właśnie ze Sławomirem T. W jego samochodzie zostały zabezpieczone ubrania dziewczyny.

29-latek wskazał również policji miejsce ukrycia innego ciała, które znajdowało się przy ulicy Osiowej, w pobliżu ogródków działkowych. Było ono ukryte pod stertą gałęzi. Są to prawdopodobnie zwłoki dwudziestokilkuletniej dziewczyny, która zaginęła w czasie wakacji.

Sławomir T. jest wciąż przesłuchiwany, a policja i prokuratura sprawdza zgłoszenia o zaginięciach młodych kobiet w okolicach Radomia.

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze